Ewelina Lisowska siedzi W TYM na śniegu! Internauci się o nią martwią!

Ewelina Lisowska opublikowała zdjęcie, na którym widać, że siedzi… Internauci martwią się o jej zdrowie, ale MY WIEMY o co chodzi! 

Ewelina Lisowska jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu. Uczęszczała do klasy gitary klasycznej. W 2012 roku wystąpiła w półfinale drugiej edycji programu „X Factor”. 7 sierpnia 2012 wydała debiutancki minialbum. Wygrała czwartą edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Była uczestniczką 12. edycji edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zajęła w niej trzecie miejsce.

Na zdjeciu piosenkarka pozuje w czerwonej skąpej sukience i wysokich butach z odkrytymi palcami. Na ramiona zarzuciła tylko futro, przez co internauci zmartwili się, że może być jej zimno. W tle widać śnieg, ale to nie oznacza, że piosenkarka przebywa na zewnątrz! Cała sceneria jest efektem przygotowania sceny do występu piosenkarki w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Internauci mimo zmartwienia o zdrowie celebrytki, zachwycili się zdjęciem!

O, wow! ❤️❤️❤️

Jaka piękna Boże 😍

Ale śnieżynka 🥰❤️❄️

Boska jesteś 🔥🔥🔥❤️❤️❤️

Ale petarda 🔥

Fot. instagram.com/ewelinalisowskaofficial

W tej wystrzałowej kreacji możemy zobaczyć Ewelinę już 18 grudnia w programie Twoja twarz brzmi znajomo, emitowanym na Polsacie.

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Julia Kamińska jako MIKOŁAJKOWA PETARDA! Takiej fotki jeszcze nie było!Komentarze