Ewelina z „Warsaw Shore” pokazała twarz po zabiegu! „KARYKATURA!”

Uczestniczka jednego z najbardziej kontrowersyjnych programów MTV Warsaw Shore pochwaliła się twarzą bez makijażu PO ZABIEGU…! INTERNAUCI SĄ OBRZYDZENI! 

Ewelina Kubiak jest influencerką i z pewnością jedną z najbarwniejszych i kontrowersyjnych celebrytek na Instagramie. Po występie w kilku sezonach programu MTV Warsaw Shore jej kariera nabrała rozpędu. Tym razem postanowiła pochwalić się wyglądem po odbytej OPERACJI NOSA!

Na zdjęciu Ewelina wygląda na przemęczoną. Leży w łóżku w gładkiej, koronkowej piżamie. Na jej twarzy nie zobaczymy makijażu, ale za to liczne siniaki i obolałość. Wszystko to za sprawą operacji, na którą zdecydowała się Ewelina. Chciała poprawić swój nos, gdyż uważała, że był koszmarny. Czy rzeczywiście operacja była potrzebna?

Fot. instagram.com/ewel0na

Internauci są podzieleni, ale zdecydowana większość jest sceptycznie nastawiona do zabiegu, a niektórzy nawet okazują swoje obrzydzenie na widok celebrytki!

Ty po prostu chciałaś mieć efekt filtra na żywo 😂

strasznie wyglądasz po co te operacje, milion razy lepiej wyglądałaś przed tym wszystkim ze zrobionymi ustami tylko.. masakra i to niby miało upiększyć a zrobiło odwrotnie

Jak można się tak pokazywać? Bez przesady trochę.

Chyba lustra w domu nie masz

Jezusku miłosierny widzisz i nie grzmisz. Pionowe brwi ? 🤔alien? Co to ma być? To jakaś wiejska moda ? Strój na Halloween nie potrzebny
Mamy nadzieję, że Ewelina jest szczęśliwa i będzie się dobrze czuła z nowym, idealnym nosem! Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia!
Źródło: Instagram.com


Komentarze