Fani nie kryją radości! Będzie film o Marcinie Millerze z „Boysów”?

Od 14 lutego wszedł do kin film „Zenek”. Obraz przedstawiający życie Zenka Martyniuka był zrealizowany przez Telewizję Polską. Filmowa oferta walentynkowa okazała się strzałem w dziesiątkę! Film „Zenek” zgromadził pełne sale kinowe. Nic więc dziwnego, że po ogromnym sukcesie pora na kolejny film.

 

Zenek Martyniuk wszedł na stałe do oferty rozrywkowej TVP, kiedy stery w Telewizji Polskiej objął Jacek Kurski. To właśnie Jacek Kurski sprawił, że disco-polo weszło na salony. A każda większa impreza rozrywkowa musi odbywać się przy hitach Zenka Martyniuka, do którego Kurski zwraca się per „Wasza Ekscelencjo”.

 

Polska muzyka disco-polo poprzez Telewizję Polską ma się bardzo dobrze. Hity takie jak: „Przez Twe oczy zielone”, „Majteczki w kropeczki”, „Jesteś szalony” czy „Wolność i swoboda” brzmią nieprzerwanie w TVP. Muzyka Zenka i jemu podobnych pozwoliła Kurskiemu wybić się i osiągać sukcesy finansowe. Choć wielu zarzuca, że muzyka disco-polo nie powinna być promowana, ponieważ TVP ma za zadanie promować, ale kulturę wyższą, do której disco-polo nie należy.

 

Ale po ogromnym sukcesie filmu „Zenek” w mediach pojawiają się pogłoski na temat kolejnego filmu o innej gwieździe tego gatunku. Marcin Miller lider zespołu „Boys” i autor takich hitów jak: „Jesteś szalona”, Wolność i swoboda” mówi już wprost! Muzyk ujawnił propozycję na temat filmu o nim!

 

Marcin Miller powiedział:

 

Film… oczywiście. Ale na moich zasadach. To, co ma się tam ukazać, też na moich zasadach  (…) Wszystko jest kwestią rozmów. Podejrzewam, że reżyser będzie miał swoje wizje

 

Lider zespołu Boys powiedział, że stroni od blasku fleszy i ceni swoją prywatność. Dlatego ewentualny film skupiłby się jedynie na jego karierze muzycznej, bez wchodzenia w jego prywatność.

 

ZOBACZ: Skandal w „Familiadzie”. Karol Strasburger wydał specjalne oświadczenie

 

A Waszym zdaniem Marcin Miller zasłużył już na film?

 

Źródło: planeta.plKomentarze