Fani nie mogą uwierzyć. Edyta Herbuś zrobiła TO ze swoim brzuchem!

Edyta Herbuś od dziecka trenuje taniec, więc jest osobą bardzo gibką i wysportowaną.

Aktorka i tancerka dosyć rzadko odsłania brzuch. Jednak jeśli już to robi, to widać, że brzuch Edyty Herbuś się bardzo szczupły. Ujawniają to także dopasowane ubrania, jakie aktorka często nosi.

 

Ostatnie dni Edyta Herbuś poświęciła na relaks dla ciała i ducha. Wybrała się bowiem na kobiecy obóz z jogą. Po powrocie z obozu, od razu poleciała do Hiszpanii. Z wyjazdu zamieściła już kilka zdjęć, ale ostatnie mocno zaskoczyło internautów.

 

https://www.instagram.com/edytaherbus/

 

Fani aktorki nie mogą uwierzyć, że Edyta Herbuś zrobiła to ze swoim brzuchem! Wiadomo, że gwiazdy bardzo dbają o swój wygląd i część z nich na przykład w ogóle unika opalania. Stosują za to samoopalacze. Tymczasem tancerka pokazała się ze spalonym brzuchem!

 

😮Spalona jak lobster 🦞 😂

Ktoś tu spiekł raczka 😉😜

Opalenizna na czerwono , ostrożnie z opalaniem .

– pisali zaniepokojeni fani.

 

I mieli zupełną rację. Nadmierne opalanie i doprowadzenie do poparzenia skóry, jak zrobiła to Edyta, może nieść poważne konsekwencje. Są to przebarwienia, plamy pigmentowe, ryzyko raka skóry. Nie sposób też pominąć aspektu szczególnie ważnego w show biznesie, a mianowicie tego, że takie poparzenia powodują fotostarzenie się skóry.

 

https://www.instagram.com/edytaherbus/
https://www.instagram.com/edytaherbus/

 Komentarze