Fani NIE ROZPOZNALI Małgorzaty Rozenek na najnowszych zdjęciach! „Kim JEST TA KOBIETA?!”

Najnowsze wakacyjne zdjęcie Małgorzaty Rozenek zszokowało internautów. Ludzie jej nie rozpoznali. Zastanawiano się kim jest kobieta ze zdjęcia.

Egzotyczne wakacje

Grudzień był bardzo pracowitym miesiącem dla Małgorzaty Rozenek i jej bliskich. Celebrytka musiała wcześniej zorganizować Wigilię. Kolacja wigilijna odbyła się w domu Małgorzaty i jej męża, dwa tygodnie przed 24 grudnia. Wszystko dlatego, że podczas Świąt Bożego Narodzenia celebryci zaplanowali wakacje w Tajlandii. Jak zaplanowali, tak zrobili. Małgorzata Rozenek zamiast w zimnej Polsce wygrzewa się w odległej Tajlandii. Przez kilka pierwszych dni gwiazda stacji TVN postanowiła odpocząć od mediów społecznościowych. Jednak potem szybko wróciła do aktywności w sieci.

Kim jest ta kobieta?

Małgorzata Rozenek zasypała swoich fanów zdjęciami z egzotycznej plaży. Ona i jej mąż grzeją się promieniach słońca i relaksują z dala od kraju. Jednak najnowsze zdjęcie opublikowane przez celebrytkę zszokowało internautów. Ci zadają pytanie: Kim jest ta kobieta? Fani Małgorzaty Rozenek nie byli w stanie rozpoznać w kobiecie na zdjęciu Małgorzaty Rozenek. Rysy twarzy bardzo się zmieniły. Niektórzy pisali:

Byłam pewna, że to Szulim. Ta sama taśma produkcyjna.

A ja myślałam, że to Agnieszka Włodarczyk!

Wszystkie robią się na takie same.

Co to za kobiet na Pani profilu?

Instagram/ Małgorzata Rozenek

Czy faktycznie Małgorzata Rozenek jest do siebie niepodobna?

Źródło: Pudelek

Zdjęcie: Instagram/ Małgorzata RozenekKomentarze