Fani Pawła Królikowskiego płaczą. Zdecydowano ostatecznie o jego…

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego nadal nie pozwala mu na opuszczenie szpitala. Aktor od grudnia pozostaje pod opieką specjalistów. Wiadomo, że przed gwiazdorem rancza długa rehabilitacja, która może pokrzyżować jego zawodowe plany. Fani Pawła Królikowskiego martwią się, że gwiazdor nie wróci już na plan serialu „Ranczo”.

Odkąd w grudniu ubiegłego roku Paweł Królikowski trafił do szpitala stan jego zdrowia spędza sen z oczu milionom osób w Polsce. Gwiazdor, który ogromną popularność zyskał dzięki roli „Kusego” w serialu „Ranczo”jest jednym z najbardziej lubianych aktorów w Polsce. Fani Pawła Królikowskiego martwią się, że jego obecny stan zdrowia uniemożliwi mu powrót na plan serialu. Wielu z nich określa to jako wielką tragedię, ponieważ nie wyobraża sobie produkcji bez Pawła Królikowskiego. Temat „Ranczo” powrócił po medialnych doniesieniach na temat prac nad nowym sezonem, które miały ruszyć w pierwszej połowie 2020 roku.

 

ZOBACZ:Żona podjęła ostateczną decyzję ws. Pawła Królikowskiego. Wyznanie przeraziło fanów.

Plany producentów poważnie pokrzyżowała choroba Królikowskiego. Gdyby aktor faktycznie nie mógł stawić się na planie serialu to ekipa miałaby problemy ze skompletowaniem obsady. Co istotne fani „Ranczo” mogliby bardzo żywiołowo zareagować na te rewelacje, ponieważ mało kto wyobraża sobie serial bez Pawła Królikowskiego. Teraz najważniejsza dla aktora będzie rehabilitacja, którą ma przejść w Niemczech. Jeżeli Królikowski wróci do zdrowia, będzie mógł realizować swoje zawodowe plany czego z całego serca mu życzymy.

 

ZOBACZ TAKŻE:Tajemnicza choroba Królikowskiego! NIESTETY, to może być…

 

źródła: alaluna.pl, foto: youtube.com

 

 

 Komentarze