Fani pożegnali Kożuchowską! Wielu nie kryje wzruszenia.

Fani serialu „Rodzinka.pl” nie mogą powstrzymać łez po decyzji TVP o zaprzestaniu emisji produkcji. Ulubiony serial Polaków oficjalnie znika z anteny! To również bardzo trudne przeżycie dla aktorów, którzy od wielu lat byli związani z serialem. Małgorzata Kożuchowska pożegnała się z widzami w niezwykle przejmujący sposób. Wielu z nich nie kryje wzruszenia.

„Rodzinka.pl” była z widzami przez 15 sezonów. Niestety czas się pożegnać, ponieważ serial znika z anteny TVP 2! To ogromne rozczarowanie dla fanów, którzy zżyli się z tytułową rodziną Boskich i zapartym tchem śledzili ich perypetie. Z widzami postanowiła pożegnać się Małgorzata Kożychowska, która odgrywała jedną z kluczowych ról. Aktorka za pośrednictwem Instagrama podziękowała fanom za to, że pokochali rodzinkę Boskich i za lata spędzone na planie serialu. Wielu fanów nie kryje łez wzruszenia, że nie będą mieli już możliwości śledzenia losów swoich ulubionych bohaterów.

 

ZOBACZ:DRAMAT aktorów i fanów serialu Rodzinka.pl! Decyzja TVP rozdziera serce – aktorzy nie kryli łez

 

Serial „Rodzinka.pl” nieprzerwanie od 2011 roku mogliśmy oglądać na antenie TVP2. Niestety po 9 latach nieodwołanie znika z anteny. O tym, że tak się stanie poinformowała min. Małgorzata Kożuchowska. Aktorka postanowiła pożegnać się z widzami i podziękować za wspólnie spędzone lata, które były dla niej niezwykłą przygodą i cenną nauką. Dzięki pracy na planie serialu poznała wielu wspaniałych ludzi, z którymi nawiązała przyjaźnie. Aktorka ma nadzieję, że serial jeszcze na długo zostanie w pamięci widzów i będzie żył własnym życiem!

 

„Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich, przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. „

https://www.instagram.com/p/B8yO8GCgwsa/

 

ZOBACZ TAKŻE:Aktorka serialu „rodzinka.pl” odeszła niespodziewanie. Przyznała, że cierpi na…

 

źródła: onet.pl, foto: instagram.com, wideo: instagram.comKomentarze