Fani pożegnali Kożuchowską! Wielu nie kryje wzruszenia.

Fani serialu „Rodzinka.pl” nie mogą powstrzymać łez po decyzji TVP o zaprzestaniu emisji produkcji. Ulubiony serial Polaków oficjalnie znika z anteny! To również bardzo trudne przeżycie dla aktorów, którzy od wielu lat byli związani z serialem. Małgorzata Kożuchowska pożegnała się z widzami w niezwykle przejmujący sposób. Wielu z nich nie kryje wzruszenia.

„Rodzinka.pl” była z widzami przez 15 sezonów. Niestety czas się pożegnać, ponieważ serial znika z anteny TVP 2! To ogromne rozczarowanie dla fanów, którzy zżyli się z tytułową rodziną Boskich i zapartym tchem śledzili ich perypetie. Z widzami postanowiła pożegnać się Małgorzata Kożychowska, która odgrywała jedną z kluczowych ról. Aktorka za pośrednictwem Instagrama podziękowała fanom za to, że pokochali rodzinkę Boskich i za lata spędzone na planie serialu. Wielu fanów nie kryje łez wzruszenia, że nie będą mieli już możliwości śledzenia losów swoich ulubionych bohaterów.

 

ZOBACZ:DRAMAT aktorów i fanów serialu Rodzinka.pl! Decyzja TVP rozdziera serce – aktorzy nie kryli łez

 

Serial „Rodzinka.pl” nieprzerwanie od 2011 roku mogliśmy oglądać na antenie TVP2. Niestety po 9 latach nieodwołanie znika z anteny. O tym, że tak się stanie poinformowała min. Małgorzata Kożuchowska. Aktorka postanowiła pożegnać się z widzami i podziękować za wspólnie spędzone lata, które były dla niej niezwykłą przygodą i cenną nauką. Dzięki pracy na planie serialu poznała wielu wspaniałych ludzi, z którymi nawiązała przyjaźnie. Aktorka ma nadzieję, że serial jeszcze na długo zostanie w pamięci widzów i będzie żył własnym życiem!

 

„Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich, przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. „

View this post on Instagram

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak @annapralinka

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

 

ZOBACZ TAKŻE:Aktorka serialu „rodzinka.pl” odeszła niespodziewanie. Przyznała, że cierpi na…

 

źródła: onet.pl, foto: instagram.com, wideo: instagram.comKomentarze