Fani serialu „Rodzinka.pl” są załamani! To już KONIEC!

Smutne wieści dla wszystkich którzy kochali ten serial! Fani nie kryją łez, że to już koniec legendarnego serialu „Rodzinka.pl”.

 

Małgorzata Kożuchowska, grająca w serialu „Rodzinka.pl” Natalię Boską poinformowała, że serial właśnie się skończył na dobre! „Rodzinka.pl” emitowana była od 2011 roku na antenie Telewizji Polskiej aż do teraz. Kożuchowska napisała:

 

Kochani!
Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” Rodzinka.pl TVP
Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami.

Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. Rodzinka.pl TVP tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach.

 

Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin!

DZIĘKUJE!

 

ZOBACZ:Ewa Farna się doigrała! Nie zobaczymy jej już w TVP?

 

Źródło: FB/MalgorzataKożuchowskaKomentarze