Fani serialu „Rodzinka.pl” są załamani! To już KONIEC!

Rodzinka.pl serial kończy emisję

Smutne wieści dla wszystkich którzy kochali ten serial! Fani nie kryją łez, że to już koniec legendarnego serialu „Rodzinka.pl”.

 

Małgorzata Kożuchowska, grająca w serialu „Rodzinka.pl” Natalię Boską poinformowała, że serial właśnie się skończył na dobre! „Rodzinka.pl” emitowana była od 2011 roku na antenie Telewizji Polskiej aż do teraz. Kożuchowska napisała:

 

Kochani!
Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” Rodzinka.pl TVP
Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami.

Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. Rodzinka.pl TVP tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach.

 

Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin!

DZIĘKUJE!

 

ZOBACZ:Ewa Farna się doigrała! Nie zobaczymy jej już w TVP?

 

Źródło: FB/MalgorzataKożuchowskaKomentarze