Fani „Świata według Kiepskich” mocno zaniepokojeni. Czy Andrzej Grabowski jest ciężko chory?

Andrzej Grabowski to aktor, który już ponad 20 lat wciela się w postać serialowego Ferdka w „Świecie według Kiepskich”. Lecz teraz fani popularnego sitcomu martwią się o jego życie!

 

„Świat według Kiepskich” to nie jedyny obraz, z którego jest znany Andrzej Grabowski. Aktor prócz ogromnej liczby kreacji w spektaklach teatralnych, ma na swoim koncie wiele ról filmowych. Przypomnijmy wziął udział w takich produkcjach jak: „Zróbmy sobie wnuka”, „PitBull”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Drogówka”. Ostatnio pojawił się w filmie Partyka Vegi „Polityka”, gdzie zagrał prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

 

Wszystko poszło o jeden wywiad i szokującą wypowiedź aktora. W rozmowie z Szymonem Majewskim w Radiu Zet przyznał się, że

wielu rzeczy ma dość. Grabowski stwierdził, że: „Człowiek budzi się i myśli: A po co mi to wszystko? Przecież kiedyś też się budziłem, może to był inny sufit, na ścianach nie było obrazów, ale byłem młody, życie miałem przed sobą. A teraz?

 

Fani serialu „Świat według Kiepskich” wstrzymali oddech i byli mocno zaniepokojeni tą całą sytuacją. Większość sympatyków talentu aktorskiego Grabowskiego mówiło, że aktor zmaga się z depresją. Lecz z kolei sam Andrzej Grabowski w rozmowie w „Dzień dobry TVN” zaprzeczył temu! Powiedział:

 

Nigdy nie miałem depresji samej w sobie, ale cierpiałem na stan wskazujący na depresję. Nam aktorom nietrudno jest wpaść w taki rodzaj smutku czy przygnębienia. Normalni ludzie zdają maturę raz w życiu, my aktorzy zdajemy ją co chwilę, po każdej premierze spektaklu czy filmu.

 

Depresja to jedna z najpopularniejszych chorób we współczesnym świecie. Szacuje się, że 10proc. populacji cierpi na tę chorobę. Jak czytamy na portalu „Poradnik Zdrowie”: „Depresja to nie tylko smutek i przygnębienie, ale też utrata zainteresowań i radości życia. Człowiek funkcjonuje w zwolnionym rytmie, ma zaburzenia koncentracji i obniżoną samoocenę. W sposób ponury i pesymistyczny patrzy na świat, przyszłość widzi wyłącznie w czarnych barwach. Dotykają go zaburzenia snu, który jest płytki i nie daje relaksacji”.

 

ZOBACZ: Mąż Olgi Tokarczuk ujawnił, że jego żona jest…

 

Źródło: Poradnik Zdrowie, Dzień dobry TVN, Radio ZET

 Komentarze