Fani zarzucają Wiktorii Gąsiewskiej, że powiększyła usta! Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń!

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najbardziej popularnych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda zaistniała dzięki roli w uwielbianym przez Polaków serialu „Rodzinka.pl”. Sława, a co za tym idzie rozpoznawalność sprawiła, że aktorka ma mnóstwo fanów. Nie tylko tych dobrych, ale i złych, którzy ostatnio zarzucają jej, że powiększyła usta!

Aktorka jak każda młoda dziewczyna czy popularna gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie. Wiktoria Gąsiewska dodaje tam mnóstwo zdjęć, które są chętnie komentowane przez jej fanów. Niestety niektórzy robią wszystko, aby dopiec młodej gwieździe, ponieważ po prostu zazdroszczą jej urody. Ostatnio pod jedną z jej fotografii rozpętała się prawdziwa burza. Część Internautów zarzucała młodej aktorce, że powiększył usta! Gwiazda szybko ucięła spekulacje na ten temat, a jej odpowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości, że są naturalne.

 

View this post on Instagram

Pose 🥀

A post shared by 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska) on

ZOBACZ:To ONA będzie reprezentować Polskę na EUROWIZJI Junior! Kim jest WIKTORIA GABOR?

 

 

Wiktoria Gąsiewska próbowała początkowo uspokoić poruszenie fanów pisząc, że to kwestia makijażu, który wyeksponował jej usta. Niestety komentujący nie chcieli odpuścić, wtedy aktorka sięgnęła po cięższe argumenty. Wiktoria wrzuciła na swoje InstaStories zdjęcie z dziecięcych lat, które jednoznacznie udowadnia, że jej usta są jak najbardziej naturalne! W ten prosty sposób uciszyła hejterów, którym nie pozostawiła żadnych złudzeń.

fot.screen

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:WIKTORIA GĄSIEWSKA spodziewa się DZIECKA? Zobacz jej zdjęcie Z CIĄŻOWYM BRZUCHEM!

 

źródła: pudelek.pl

 Komentarze