FATALNE wieści z pałacu Buckingham. Królowa Elżbieta II poważnie ZACHOROWAŁA!

Rzecznik prasowy brytyjskiej rodziny królewskiej poinformował o stanie zdrowia królowej Elżbiety II. 93-letnia władczyni poważnie zachorowała.

Brytyjska monarchini ma już 93 lata. Do tej pory cieszyła się wręcz końskim zdrowiem. Niestety ostatnie zawirowania na dworze królewskim wpłynęły na jej kondycję. Odejście księcia Harrego i księżnej Meghan z rodziny królewskiej z pewnością zafundował jej wiele stresu i kosztowało sporo energii. Nowy rok nie rozpoczął się dla królowej i jej rodziny pomyślnie. Monarchini zachorowała i przebywa obecnie pod stałą opieką lekarzy. Niestety, musiała także odwołać wszystkie zaplanowane wystąpienia. O stanie jej zdrowia poinformował rzecznik prasowy brytyjskiej rodziny królewskiej.

 

W poniedziałek królowa Elżbieta II nie pojawiła się w Pałacu Buckingham na uroczystym przyjęciu z okazji szczytu inwestycyjnego. Zamiast niej spotkanie poprowadził książę William, który poinformował o tym, że monarchini nie mogła stawić się na nim osobiście, a także przeprosił zgromadzonych w jej imieniu za to, że się nie zjawiła:

 

– Moja babcia przeprasza, że nie ma jej dziś wieczorem, ale poprosiła mnie, żebym przekazał wam wszystkim jej najserdeczniejsze życzenia – powiedział książę William.

 

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE odkrycie naukowców! Egipska mumia odezwała się po 3000 lat od śmierci!

 

W czwartek monarchini nie pojawiła się na kolejnym tradycyjnym, uroczystym wystąpieniu. O swojej nieobecności poinformowała zaledwie pół godziny przed rozpoczęciem imprezy. Jak się okazało królowa Elżbieta II jest przeziębiona. Z pozoru nie brzmi to groźnie, jednak dla osoby w takim wieku każda nawet lekka choroba może nieść za sobą poważne konsekwencje. W przypadku 93-latki przykładowa infekcja może skończyć się nawet śmiercią. Stąd też lekarze podjęli decyzję aby monarchini wypoczęła i wyzdrowiała.

 

źródło: dailymail.com

fot. facebookKomentarze