FATALNY BŁĄD KARIUSA W MECZU Z BORUSSIĄ! POWTÓRKA Z FINAŁU LIGI MISTRZÓW… [VIDEO]

Chyba każdy pamięta ostatni finał Ligi Mistrzów, w którym antybohaterem zdecydowanie stał się bramkarz Liverpoolu, Karius. Teraz w meczu International Champions Cup znów popełnił błąd!

Mimo, że Liverpool zakupił ostatnio brazylijskiego bramkarza Alissona, to we wczorajszym meczu bramki bronił Karius. Alisson jest obecnie po Mistrzostwach Świata i swoje treningi zacznie później, niż większość ekipy The Reds. W ramach International Champions Cup Liverpool zmierzył się z Borussią. W tym meczu popełnił jednak kolosalny błąd:

[ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI TŁUMACZY, DLACZEGO ŻONA BRONI GO PRZED HEJTEM!]

Liverpool przegrał to spotkanie z Borussią 1:3. Oczywiście, na ten turniej przyjeżdżają zawodnicy, którzy nie grali podczas Mistrzostw Świata w Rosji. Do pierwszej połowy The Reds prowadzili 1:0 po bramce obrońcy Van Dijka. Niestety w drugiej połowie nie było już tak dobrze dla zawodników z Anglii. Dwie bramki zdobył Pulisic, 19-letni talent z Dortmundu. Wynik ustalił J-B Larsen w doliczonym czasie gry.

źródło: twitter