Fatalny finał sesji zdjęciowej z psem! Skończyło się na 40 szwach na twarzy!

Przerażający finał miała sesja zdjęciowa nastolatki z Argentyny ze swoim psem. Lara Sanson przekonała się na własnej skórze, że zwierzęta mogą być nieprzewidywalne i nie wszystko co im robimy może się im podobać. W przypadku 17-latki skończyło się na 40 szwach na twarzy!

Lara Sanson postanowiła zrobić sobie parę fotek z leciwym owczarkiem niemieckim o imieniu Kenai. Pies, który wyglądał jak oaza spokoju nagle zdenerwował się i ugryzł nastolatkę w twarz. Argentynka, u której skończyło się na 40 szwach zdaje sobie sprawę, że  przekroczyła granice i żałuje tego co się stało. Pies jak każde żywe stworzenie również ma uczucia, jednak Lara wyraźnie o tym zapomniała. Dziewczyna na siłę próbowała go przytulać traktując jak maskotkę, co w końcu bardzo go zdenerwowało i zareagował odruchem obronnym.

 

ZOBACZ:PIKANTNA SESJA Anny LEWANDOWSKIEJ! Co za CIAŁO! (GALERIA)

 

 

Kenai zdenerwował się natarczywą 17-latką i ugryzł ją w twarz. Lara postanowiła opublikować zdjęcia swojej poranionej twarzy ku przestrodze. Argentynka przyznała, że zarówno ona, jak i jej rodzice byli przerażeni przebiegiem wydarzeń i czym prędzej udali się z nią do szpitala. Tam założono jej aż 40 szwów, a bolesne rany zaczynają się od skroni i ciągną do szczęki z jednej strony twarzy dziewczyny. Początkowo rodzina rozważała uśpienie czworonoga, jednak sprzeciwiła się temu Lara, która mimo bólu jaki jej sprawił nadal kocha swojego psa.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Wzruszająca sesja narzeczeńska. Zamiast sesji przyszłych małżonków zrobili…

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: twitter.comKomentarze