FEMINISTKI są nawiedzone? ZOBACZ, co zrobiły! (18+)

Feministki dokonały publicznej aborcji w Buenos Aires, na kobiecie stylizowanej na Matkę Boską! Wydarzenie, do jakiego doszło, nie mieści się, w głowie i może wywołać skrajne emocje, szczególnie wśród katolików.
 
Feministki, konkretnie z ugrupowania Socorro Rosa Tucuman, dokonały aktu aborcji na kobiecie, która była stylizowana na matkę Boską. Do zajścia doszło przed katedrą w Buenos Aires. Zdjęcia z tego zdarzenia błyskawicznie rozeszły się po sieci, a bulwersują nas do tej pory – w niemal 10 dni po całym zdarzeniu.
 
Akt dokonany przez te panie rozgniewał katolików na całym świecie, zwrócono uwagę na fakt, że feministki walczą o prawa kobiet, a nie szanują tych kobiet, które mają się urodzić.
 
Jak podają statystki, rocznie zabijanych jest 25 mln dziewczynek. Kobiety twierdzą, że poprzez takie manifestacje walczą z patriarchatem i narzuconą heteroseksualnością. Warto dodać, że owe kobiety w ten sam dzień próbowały podpalić katedrę w Buenos Aires.
 
Można powiedzieć, że te „feministki” walczą z własną, kobiecą naturą, co jest samo w sobie wynaturzeniem. Dodatkowo, tak drastyczne sposoby raczej nie zwiększą grupy ich zwolenników…


Komentarze