Filip Chajzer ciężko chory? Stacja prosi o wsparcie!

Kilka tygodni temu Filip Chajzer (38 l.) zniknął z pracy w „Dzień Dobry TVN”. Już wtedy dziennikarz mówił o problemach ze zdrowiem.

Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem*

– powiedział wtedy.

 

30 maja 2023 r. prezenter wrócił do pracy. Wczoraj jednak na profilu programu pojawiła się wiadomość, że Chajzera znów nie będzie. Stacja zaapelowała też o wsparcie.

 

Co się dzieje z Filipem Chajzerem?

 

https://www.instagram.com/dziendobrytvn/

 

Na profilu „Dzień Dobry TVN” czytamy:

 

Kochani, nasz program powstaje dla Was i wiemy, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie Filipa po jego powrocie na antenę. W najbliższych tygodniach, by mógł w pełni odzyskać siły, podczas dyżurów zastąpią go inni prowadzący. Filip, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy!

 

Komentarze widzów były różnorakie. Ci, którzy nie lubią oglądać Chajzera, pisali, by nie wracał. Inni życzyli mu dużo zdrowia.

 

>>>Jechała A1. Nagle jej dzieci zaczęły tracić przytomność!

 

Na co choruje Filip Chajzer?

 

W komunikacie stacji nie podano, na co choruje prezenter. Widzowie jednak domyślają się, że chodzi o depresję. Przypomnijmy, że dwa lata temu Chajzer przyznał, że od 2020 roku cierpi na tę chorobę.

 

>>>Dorota Zawadzka sprzedała mieszkanie. Teraz mieszka w NAMIOCIE!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

 

*cyt. dziendobry.tvn.pl

Komentarze