Filip Chajzer ma poważne problemy! Czy straci pracę?

filip chajzer

Filip Chajzer nie ma teraz łatwo. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpływa na niego coraz więcej skarg. Czy to oznacza, że dziennikarz wyleci z TVN-u?

 

Wielu komentatorów życia publicznego pyta czy znany prezenter telewizji TVN poniesie odpowiedzialność za swoje czyny. Przypomnijmy chodzi o to, że Filip Chajzer na wizji stymulował atak paniki. Wielu widzom takie zachowanie się bardzo nie spodobało i pisali skargi do KRRiT. Zarzuca się teraz dziennikarzowi wyśmiewanie się z osób z problemami psychicznymi

 

Jak informuje  Karolina Czuczman z Zespołu Rzecznika Prasowego KRRiT: „Wpłynęło 18 skarg od osób indywidualnych. Zgodnie z przyjętymi procedurami KRRiT zwróci się do nadawcy o materiał i stanowisko wobec zawartych w skargach zarzutów”. Czy to sprawi, że znany polski dziennikarz poniesie jakieś konsekwencje? A może zarząd TVN-u zwolni prezentera?

 

ZOBACZ TEŻ: Wybrali Młodzieżowe Słowo Roku 2019! Czy wiesz co ono oznacza?

 

Również internauci wyrażają swoje oburzenie skandalicznym zachowaniem prezentera. Utworzyli nawet grupę na Facebooku pod tytułem „Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera w wizji”. Można tam przeczytać: „Prosimy stację TVN o usunięcie prezentera szkodliwego społecznie (pana Filipa Chajzera) z wizji. Nie będziemy tolerować wyśmiewania osób chorych i LGBT, molestowania i prześladowania kobiet oraz wielu innych zachowań tego znanego „prezentera”. A my czekamy na dalszy rozwój akcji.

 

Źródło: „Pudelek” oraz „Facebook”Komentarze