Filip CHAJZER. Niesmaczny żart na Instagramie (FOTO)

Filip Chajzer to syn Zygmunta Chajzera – legendy polskiego dziennikarstwa.

Przed samymi świętami Bożego Narodzenia Filip podpadł wielu osobom. Wpadł bowiem na pomysł, by udać szał, atak paniki na zakupach – związany z przedświątecznym zakupowym szaleństwem.

Hejt za panikę

Zostało to jednak bardzo źle odebrane. Szerokie grono oglądających to „show” uznało, że młody Chajzer swoim happeningiem wyśmiewa się z osób chorych psychicznie.

Zaraz po tym Filip przeprosił wszystkie osoby, które mogły poczuć się urażone jest zachowaniem. Powiedział też, że nie było jego intencją wyśmiewanie kogokolwiek.

Znalazły się jednak osoby, które postanowiły zemścić się na Chajzerze w najgorszy sposób. Bo przypominając mu najgorsze chwile w życiu – śmierć jego syna >>>Zobacz TUTAJ

Jak to z rodzeństwem

Po tej nie tak dawnej wpadce, u Filipa na instagramie pojawił się kolejny niesmaczny żart, czy też post. Otóż gwiazdor TVN’u zamieścił zdjęcie, prawdopodobnie z wakacji. On sam jest w jacuzzi, w tle widać palemki. Sam Chajzer jest uśmiechnięty, jednak na zdjęciu uwagę zwraca jeden szczegół. W tle widać rękę z wystawionym środkowym palcem, czyli jest to gest powszechnie uważany za obraźliwy. Podpis pod zdjęciem brzmi tak:

„Z cyklu „selfie z siostrą” 🙈”

Wulgarne jest śmieszne?

Publikowanie wulgarnego gestu jako zabawnego nie jest śmieszne. Szczególnie, że skoro nie widać twarzy właścicielki ręki, to nie wiadomo czy był to żartobliwy gest czy też na serio.

Fani Chajzera jednak uważają, że to zabawne:

„Kochane rodzeństwo 😂Zawsze można na nich liczyć 🌴☀️”

„Ah kochające rodzeństwo 😂”

„erdeczne pozdrowienia widzę od siostry hahaha 😂 😂”

„A ja mialam nadzieje , ze z wiekiem rodzeństwo z tego wyrasta”

A jakie jest Wasze zdanie na temat tego zdjęcia? (poniżej)

Zobacz też: Dawid KWIATKOWSKI przyznał się! Naprawdę jest…

Filip i Weronika Chajzer – https://www.instagram.com/filip_chajzer/

fot. https://www.instagram.com/filip_chajzer/Komentarze