Finalistka „The Voice of Poland” walczy z chorobą! Trwa zbiórka na operację…

Finalistka „The Voice of Poland” walczy z chorobą kręgosłupa! Trwa zbiórka na operację, która pozwoli Mai Kapłon wrócić do zdrowia.

„The Voice of Poland” to cieszący się ogromną popularnością, polski program telewizyjny typu talent show emitowany na antenie TVP2 od 3 września 2011, oparty na międzynarodowym formacie The Voice. Pierwotny format programu powstał w Holandii (stworzony przez Johna de Mola). 

Jedną z uczestniczek uwielbianego przez Polaków programu o tematyce wokalnej była Maja Kapłon. Udało jej się zakwalifikować nawet do finału! Okazuje się, że wokalistka zmaga się z poważną chorobą. Dziewczyna pilnie potrzebuje operacji kręgosłupa, która kosztuje… ponad 5 milionów złotych. Obecnie trwa zbiórka pieniędzy na leczenie Mai. 

Ciężko mi jest Wam o tym mówić, ale boję się, że wkrótce się uduszę. Moje ciało kurczy się i miażdży narządy wewnętrzne. Oddycham resztkami sił. Nie wiem, ile jeszcze wytrzymam — mówi na najnowszym nagraniu Maja Kapłon.

Maja finalistka „The Voice of Poland 8” z powodu problemów ze zdrowiem musiała przerwać swoją karierę muzyczną. Nie bądźmy obojętni na jej cierpienie i włączmy się do akcji. Liczy się każda złotówka!

Kiedy 4 lata temu przeszłam 18. operację kręgosłupa w moim życiu, miałam ogromną nadzieję, że ta osiemnasta będzie już ostatnią. Że te niezliczone śruby, które trzymają mnie od środka, żebym się nie rozpadła, będą pełnić swoją rolę już do końca moich dni. Nic z tego… Metalowy pręt pękł, właściwie przykuwając do łóżka. Jedyną szansą na powrót do sprawności i normalnego życia stała się okrutnie droga operacja w USA. Moje zdrowie wyceniono na ponad 5 milionów złotych… – czytamy na stronie zbiórki. 

Link do zbiórki znajdziecie tutaj: ZBIÓRKA DLA MAI KAPŁON 

Zdjęcie: YoutubeKomentarze