[FOTO] Dawid Kubacki stanął na ślubnym kobiercu! Zobacz jak skoczek i jego wybranka prezentowali się na swoim ślubie!

Miniony sezon w skokach narciarskich obfitował w wiele emocji i nieprawdopodobne zwroty akcji. Do historii na pewno przejdą Mistrzostwa Świata w austriackim Seefeld. Dawid Kubacki, który po pierwszej serii na skoczni normalnej zajmował odległe 27 miejsce oddał kapitalny skok po przerwie i sięgnął po złoto. Był to przełomowy konkurs w karierze skoczka, a złoto zdobyte w tak nieprawdopodobnych okolicznościach smakuje podwójnie.

Jak się okazuje to niejedyne przełomowe wydarzenie w życiu Kubackiego w tym roku. W dniu wczorajszym polski skoczek stanął na ślubnym kobiercu. W kościele w Bachledówce powiedział sakramentalne „Tak” swojej wybrance, Marcie Majcher. Kubacki nie zapomniał podzielić się z fanami tą radosną nowiną. Na jego Instagramie pojawiły się zdjęcia z imprezy i z samochodu, który wiózł go na wesele.

 

ZOBACZ:[WIDEO] Koszmarnie wyglądający upadek zawodnika na skoczni w Planicy. On ma po prostu pecha!

 

Na jednym ze zdjęć podpisanym jako „Pierwszy dzień w nowym życiu” Dawid dumnie prezentuje ślubną obrączkę. Skoczek jak i jego świeżo upieczona żona postawili na klasyczny ubiór ślubny. 29-latek założył elegancki garnitur, a jego żona śliczną białą suknię. Fani są pod wrażeniem zdjęć Kubackiego i życzą nowożeńcom wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Nam nie pozostaje nic innego jak dołączyć się do tych życzeń.

 

 

źródła: instagram.com, wprost.pl, foto instagram.com, youtube.comKomentarze