[FOTO] Jeszcze rok temu ważyła 120 kilogramów i wstydziła się wychodzić z domu! Metamorfoza jaką przeszła jest niesamowita!

[FOTO] Jeszcze rok temu ważyła 120 kilogramów i wstydziła się wychodzić z domu! Metamorfoza jaką przeszła jest niesamowita!

Josephine Desgrand z powodu swojego wyglądu zmagała się z depresją i wstydziła się wychodzić z domu. Na szczęście ten stan to już przeszłość, a metamorfoza jaką przeszła jest wręcz niesamowita. 19-letnia Amerykanka jeszcze rok temu ważyła 120 kilogramów. Jej dietę stanowiły fast foody i duże ilości słodyczy. Josephine wiedziała, że robi źle jednak nie umiała się powstrzymać.

Czerwona lampka zapaliła się w momencie, gdy 19-latka zaczęła nie mieścić się w ciuchy i osiągnęła masę 120 kilogramów! Czuła się jak ogromny, nieporadny żółw. Dopiero wtedy postanowiła zmienić swoje życie, a przede wszystkim zaczęła się zdrowo odżywiać i dużo ćwiczyć na siłowni. Pierwsze efekty zmotywowały ją do dalszego działania.
Amerykanka w ciągu roku zrzuciła aż 120 kilogramów i dziś czuje się o niebo lepiej. Założyła również konto na Instagramie, na którym publikuje efekty swoich ćwiczeń. Trzeba przyznać, że jej metamorfoza robi wrażenie i jest inspiracją dla młodych dziewczyn, które tak jak kiedyś ona zmagają się z nadwagą.
źródła: wprost.pl, foto youtube.com, instagram.com

 

 Komentarze