UFC

[FOTO/WIDEO] Krwawy pojedynek na gołe pięści dwóch fighterów UFC. Po walce pokazali swoje twarze, POPEK przy nich to pikuś!

UFC, czyli Ultimate Fighting Championship to najpopularniejsza federacja MMA na świecie. Te walki przyciągają rzeszę fanów z całego świata. Krwawy pojedynek pomiędzy Artemem Lobovem i Jasonem Knightem przejdzie do historii. Gdy po walce zawodnicy pokazali w mediach społecznościowych swoje twarze, to fani nie mogli uwierzyć własnym oczom. Popek przy nich to pikuś.

Dwaj emerytowani zawodnicy postanowili zmierzyć się ze sobą na gołe pięści. Wyniszczający pięcio-rundowy pojedynek skutkował między innymi straconymi zębami. Byli fighterzy UFC nie oszczędzali się, a po wszystkim pokazali swoje twarze w mediach społecznościowych. Fani przeżyli ogromny szok i nie mogli uwierzyć w to co widzą. W pewnym momencie można było zauważyć także lecący ząb Knighta (łącznie stracił ich cztery). Sędziowie uznali, że w walce na gołe pięści lepszy był Lobov, ale mentalnymi zwycięzcami byli obaj zawodnicy, którzy przetrwali tę jatkę. Mimo, że to właśnie on wygrał ten pojedynek, to jego twarz wyglądała znacznie gorzej. Z resztą, zobaczcie sami.

UFC

UFC

Polscy fani mogli oglądać Lobova na gali UFC Fight Night w Gdańsku w 2017 roku. Zmierzył się wtedy z Andre Filim, przegrywając po jednogłośnej decyzji. Został zwolniony z największej federacji po swojej kolejnej porażce.

ZOBACZ:Pobili i zrzucili do rzeki Ukraińca – twierdzili, że to żart. Dodatkowo, wszystko nagrali telefonem

źródło: se.pl fot. twitter wideo: youtube.com


Komentarze