Gabriela Muskała chwali Zbigniewa Zamachowskiego! Co na to Monika Richardson?!

Gabriela Muskała nie może się nachwalić Zbigniewa Zamachowskiego. Aktor skradł serce koleżanki po fachu i zostawił na początku tego roku Monikę Richardson. Za co Gabriela Muskała ceni swojego partnera?

Koniec małżeństwa

Zbigniew Zamachowski kilka miesięcy temu rozstał się z Moniką Richardson. Para uchodziła za szczęśliwe małżeństwo. Jednak serce aktora skradła jego koleżanka po fachu, Gabriela Muskała. Wiadomo, że Monika Richardson była nadopiekuńczą żoną. Wyjawił to Zamachowski w swojej książce. Podczas prób w teatrze Zamachowski zbliżył się do Gabrieli Muskały. Razem pracowali przy spektaklu ” Oszuści”. Do tej pory aktorska para nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła informacji o tym, że tworzą związek. Jednak Muskała o Zamachowskim wypowiada się w samych superlatywach.

Nie może się nachwalić

Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post wyraża się w samych superlatywach o Zbigniewie Zamachowskim. Mówi:

Jest wspaniałym aktorem, to co zrobił do tej pory, to jest historia kina. Również on jako aktor jest wspaniałym aktorem. Wszyscy to wiedzą.

Gabriela Muskała wyjaśnia dalej:

Widziałam wiele jego filmów. Widziałam go u Kieślowskiego, u Kuca, u Wajdy i na scenie. Uważam, że jest wybitnym aktorem. Jest ikoną i historią polskiego kina i teatru.

Ciekawe co na to Monika Richardson? Dziennikarka na bieżąco komentuje swój były , jak i obecny związek. Jednak jak na razie milczy na temat zawodowych dokonań Zbigniewa Zamachowskiego.

Facebook/Gabriela Muskała

Źródło: Jastrząb Post

Zdjęcia: Facebook/Gabriela MuskałaKomentarze