Gessler wprost o Polakach. Wiele osób płakało po tych słowach.

Gessler wprost o Polakach. Wiele osób płakało po tych słowach.

Magda Gessler to bez wątpienia najpopularniejsza i najbardziej rozpoznawalna restauratorka w Polsce. Prowadząca „Kuchenne rewolucje”, jako gospodarz programu i osoba, która odpowiada za metamorfozy lokali zyskała ogromną sympatię wśród milionów Polaków. Gwiazda postanowiła poruszyć ważną kwestię, która zaboli wielu klientów restauracji!

Magda Gessler to bez wątpienia ogromna osobowość i znawca tematu dlatego oprócz pouczania restauratorów postanowiła poruszyć ważną kwestię, zachowania klientów w restauracji. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” przyznała, że wiele osób nie potrafi zachować się będąc w lokalu. Poruszyła również palącą kwestię dawania napiwków i jak to wygląda w Polsce. Gessler podczas rozmowy z „Faktem” stwierdziła, że nie jest w tym temacie za dobrze. Dlaczego? Restauratorka nie owija w bawełnę i mówi jak wyglądają fakty. Polscy klienci raczej nie zostawiają napiwków w restauracjach, a zdaniem Gessler jest to kwestia kultury i dobrych manier.

ZOBACZ:Straszna CHOROBA Magdy Gessler! Lekarze przekazali ostateczną informację.

 

Celebrytka wie co mówi, ponieważ prowadzi kilka lokali gastronomicznych w Polsce. Według Magdy Gessler, Polacy nie potrafią dawać napiwków, a to duży błąd, ponieważ powinno to być dla nas czymś oczywistym. Na dowód swych słów przytoczyła, jak wygląda to w USA i z czym wiąże się niezostawienie napiwku dla obsługi. „Są żelazne reguły gry. Jak w Stanach Zjednoczonych nie zostawisz napiwku, to praktycznie nie wyjdziesz z restauracji, żeby ci nie podstawili nogi.” Restauratorka wyjaśniła również ile powinien wynosić napiwek, według niej jest to 10 procent naszego zamówienia.

 

ZOBACZ TAKŻE:CHCESZ MIEĆ UDANY SEKS? Koniecznie przeczytaj 9 porad żywieniowych MAGDY GESSLER

 

 

źródła: plotek.pl, foto: youtube.comKomentarze