GIGANTYCZNY sukces TVP! Jacek Kurski ściągnął WIELKĄ GWIAZDĘ!

Ale sukces TVP! Jacek Kurski ściągnął do Telewizji Polskiej wielką gwiazdę! Kogo?

W Niedzielę Wielkanocną o godz. 21:15 w TVP1 zobaczymy „Cud Życia – Koncert Wielkanocny”. Utwory wykona Andrea Bocelli, światowej sławy tenor!

– Andrea Bocelli, zaprezentuje widzom Telewizji Polskiej utwory ze swojej najnowszej płyty „Believe”, z przesłaniem miłości i nadziei, ale również treści nawiązujące do najważniejszych wartości, jakimi są wiara, rodzina oraz ludzkie życie. Nie zabraknie także utworów, dzięki którym Andrea Bocelli zdobył sławę międzynarodową, takich jak: „Time To Say Goodbye”, czy „Perfect Symphony”, którą Andrea Bocelli wykona wspólnie z synem Matteo – podobnie jak „Fall on me”. Matteo Bocelli, który talent wokalny odziedziczył po ojcu, zaśpiewa utwór „Sogno” – podało centrum prasowe TVP.

Zobacz także: UWAŻAJ na TĘ zabawkę! Jest SZALENIE groźna!

Kto by się spodziewał! Jacek Kurski nie oszczędza. Wydaje pieniądze z budżetu TVP, aby widzowie mieli jak najlepszy program. Prezes Kurski ma czym dysponować, bo Telewizja Polska nie może narzekać na brak pieniędzy. Ma do dyspozycji abonament, pieniądze z reklam i dotacji dla mediów publicznych.

Andrea Bocelli wystąpi razem z Orkiestrą Opery i Filharmonii Podlaskiej i zespołem wokalnym Warszawskiej Opery Kameralnej. Dyrygentem będzie Carlo Berniniego.

Na gospodarza tego koncertu wybrano Tomasza Kammela.

Zobacz także: Jest prognoza pogody na WEEKEND! Będą BURZE!

Fot. TVP

Źródło: TVPKomentarze