Gliwice: Przerażające odkrycie na polu! Ktoś zakopał tam szczątki kilkunastu (…)!

Anonimowy świadek zawiadomił gliwicką straż miejską, że zauważył mężczyznę, który ciągnie po ziemi martwą kozę na sznurku. Strażnicy nie zlekceważyli zgłoszenia i przyjechali sprawdzić czy faktycznie tak było. Na miejscu dokonali przerażającego odkrycia. Na pobliskim polu prócz kozy zakopano szczątki kilkunastu zwierząt.

O sprawie zawiadomiona została również policja z Gliwic, która wszczęła śledztwo w tej wstrząsającej sprawie. Dzięki anonimowej osobie, która zadzwoniła informując, o mężczyźnie z martwą kozą udało się ustalić, że na polu zakopano jeszcze szczątki kilkunastu innych zwierząt. Niestety policjanci do tej pory nie znaleźli właściciela kozy. Na miejscu przeprowadzono szereg czynności mających wyjaśnić w jaki sposób zwierzęta zginęły i kto porzucił je na polu. Wśród odkopanych kości i skór udało się zidentyfikować szczątki min. konia i krowy. Do jakich zwierząt należały pozostałe kości pomoże ustalić analiza weterynaryjna.

 

 

ZOBACZ:Za ścianą znaleźli dodatkowe pomieszczenie! Ukryty pokój skrywał niezwykłą tajemnicę!

 

 

Śledczy zdradzili, że będą również sprawdzali czy właściciel nie znęcał się nad zwierzętami i czy zmarły one z przyczyn naturalnych. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zebrali szereg dowodów, które mają pomóc w ustaleniu kto i dlaczego akurat tam podrzucił padlinę. Polskie prawo zakazuje porzucania martwych zwierząt. Nie wolno również chować ich na własną rękę na polu, czy ogrodzie. Złamanie przepisów wiąże się z dotkliwą karą w postaci grzywny wynoszącej do 3 do 11 tysięcy złotych.
ZOBACZ TAKŻE:Takie rzeczy tylko w Indonezji! JADĄCA MOTOREM małpa próbowała PORWAĆ dziecko! (Wideo)
źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 

 Komentarze