MOPS-u

Gniezno: Opiekunka z MOPS-u znęcała się nad niewidomą 80-latką. Nagranie z jej bulwersującym zachowaniem trafiło do sieci [WIDEO]

Dzięki ukrytej kamerze udało się zarejestrować przerażające zachowanie opiekunki z gnieźnieńskiego MOPS-u. Na nagraniu widać jak kobieta poniża oraz bije niewidomą 80-latkę. 

Rodzina starszej kobiety zaniepokojona jej dziwnym zachowaniem oraz siniakami na ciele postanowiła nagrać wizytę opiekunki MOPS-u. To co zobaczyli było przerażające. Na filmie widać jak kobieta szarpie i uderza staruszkę, grozi jej, zwraca się do niej w sposób wulgarny. Dodajmy, że 80-latka jest po udarze, w wyniku, którego nie jest w stanie chodzić oraz jest niewidoma.

 

 

 

 

Nie wiadomo czy tak wyglądała  każda wizyta opiekunki, która przez ostanie dwa lata zajmowała się staruszką, . Pewne jest za to, że kobieta po ujawnieniu nagrania została zwolniona w trybie natychmiastowym. W miejskim ośrodku pomocy społecznej pracowała od dziesięciu lat.

 

 

 

 

Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie. Śledztwo dotyczy znęcania się fizycznego i psychicznego nad osobą nieporadną ze względu na jej stan zdrowia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ:Ośmiu mężczyzn zgwałciło studentkę. Większość z nich to imigranci z Syrii

 

 

 

 

 

foto youtube / źródło gloswielkopolski.pl / tvn24.pl / wprost.plKomentarze