„Goodbye Mr. Marx” – Nie lubimy KOMUNISTÓW!

Nie lubimy komunistów? Nie jest za późno, żeby jeszcze raz im to powiedzieć! Pożegnamy Marksa – nowa kampania Red is Bed.

 

Marka Red Is Bad stworzyła nową kampanię „Goodbye Mr. Marx” –  „Marksowska wizja świata to zdecydowanie nie jest nasza” uzasadnia Paweł Szopa – twórca sklepu. Reklamy kampanii ukazują pare młodych ludzi, która maluje czerwoną farbą popiersie Marksa. Postrzegany, jako niewinny filozof-utopista, jest wcieleniem zła,  jakie wyrządziła ideologia, był „duchowym przywódcą” komunizmu   – wyjaśnia założyciel Red Is Bad.

 

Kampania „Goodbye Mr. Marx” zdążyła już znaleźć swoich zwolenników, ale również przeciwników – ,,Dlaczego uderzać w intelektualistę i jego prace. Pod tym względem atak na filozofa przypomina publiczne palenie książek w Berlinie w 1933 roku i to mi się nie podoba. Uważam, że marka chcąca uchodzić za bezkompromisową może znaleźć sobie lepszego antybohatera” – komentuje Rafał Grzeszkowski.

 

Red Is Bad to polska marka odzieży patriotycznej i jak przystało na odzież patriotyczną, produkowana jest w Polsce, z wysokiej jakości materiałów. To właśnie koszulkę tej marki miał na sobie prezydent Andrzej Duda, podczas lotu na oficjalną wizytę w Chińskiej Republice Ludowej.

 

 

źródło: wirtualnemedia.pl /redisbad.pl

fot.: redisbad.pl

KGKomentarze