Google ZAPŁACI użytkownikom! Wystarczy, że wypełnisz…

zapłaci

Google zapłaci użytkownikom? To możliwe. A wszystko za sprawą tej oto aplikacji.

Aplikacja Premie za Ankiety Google wchodzi do Polski. Dzięki niej, osoby posiadające na swoich smartfonach system operacyjny Android będą mogli dorobić kilka groszy jeśli podzielą się swoją opinią. Użytkownicy, którzy zdecydują się zainstalować Premie za Ankiety Google, regularnie będą mieli serwowane ankiety na przeróżne tematy, a ich wypełnianie nie powinno zająć więcej niż zaledwie kilka minut. Jako nagrodę, Google zapłaci drobną sumą pieniędzy za każdą wypełnioną ankietę. Kwotę będzie można wydać w sklepie Google Play na dowolną aplikację.

Jak działa aplikacja?

Tuż po zainstalowaniu aplikacji trzeba odpowiedzieć na kilka pytań. Oprogramowanie zapyta nas także o dostęp do naszej lokalizacji, natomiast nie jest on obowiązkowy. W kolejnym etapie Google przygotowało samouczek, który podpowie użytkownikom jak prawidłowo korzystać z aplikacji. Po przejściu go w aplikacji niestety widnieje pustka. Pojawia się komunikat:

 

Obecnie nie ma ankiet, powiadomimy Cię, gdy nowa ankieta będzie dostępna.

 

Wychodzi na to, że zainteresowanym użytkownikom pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda TOP MODEL podzieliła się wspaniałą nowiną! Nikt nie wiedział, że…

 

Czy jest to opłacalne?

To się okaże. Wszystko zależy od tego ile ankiet pojawi się w aplikacji i ile z nich dany użytkownik wypełni. Warto dodać, że każda ankieta jest wyceniona inaczej, może to być kwota od kilkudziesięciu groszy do nawet kilku złotych. Maksymalnie może być to 4zł. Ale rzadko kiedy trafiają się takie ankiety. Zazwyczaj jest to złotówka lub dwie. Na zakup jakiegokolwiek oprogramowania w Google Play te kilka złotych na pewno się przyda. Jedynym warunkiem jest to, że ankiety powinny pojawiać się w miarę często. Warto o tym pomyśleć, w końcu przed smartfonami spędzamy sporą część czasu w ciągu dnia. Dlaczego więc nie wykorzystać go w sposób produktywny?

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze