GORĄCE zdjęcie Anny Muchy! Doprowadziła fanów do szaleństwa! Pokazała…

Annę Muchę zna chyba każdy. Aktorka znana głównie z serialu „M jak miłość” bardzo często zaskakuje innych zdjęciami, jakie dodaje na swojego Instagrama. Tak było i tym razem! Doprowadziła bowiem swoich fanów do szaleństwa. Zobacz, które zdjęcie dodała!

Anna Mucha to znana, polska aktorka, a także prezenterka. Zapewne mało kto wie, ale studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Zadebiutowała dzięki roli Sabinki w filmie „Korczak” Andrzeja Wajdy.

Sporą sławę przyniosła jej dopiero rola Magdy Budzyńskiej w serialu „M Jak Miłość.” Grała również w serialu „Prosto w serce.”

Była także w związku z Kubą Wojewódzkim. Jak jednak wiadomo nie samym aktorstwem człowiek żyje, dlatego też Anna Mucha prowadzi swoje konto w mediach społecznościowych w tym m.in na Instagramie.

Warto wspomnieć, że w 2009 roku znalazła się na okładce Playboya.

Wracając jednak do Instagrama Anna Mucha prawie codziennie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami zarówno z życia prywatnego jak i zawodowego. Co ciekawe nierzadko również zaskakuje swoimi stylizacjami. Tak było i tym razem. Pod stylizacją pojawiło się wiele komentarzy. Zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Zdjęcie, które wywołało liczne komentarze można zobaczyć tutaj:

Jaka jest Wasza opinia na temat tego zdjęcia? Myślicie, że Anna Mucha tym razem przesadziła, czy jednak wszystko jest ok?Komentarze