GORĄCE zdjęcie Dody! Tak ODWAŻNIE dawno nie było!

Doda to królowa polskiego show biznesu. Pomimo, iż pracuje w nim już ponad 20 lat wciąż jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Codziennie też media rozpisują się na temat jej życia zawodowego i prywatnego. Artystka równie często dodaje też zdjęcia na swojego Instagrama, które nierzadko są bardzo odważne. Tak było i tym razem! Zobacz jakie zdjęcie dodała!

Dorota Rabczewska znana bardziej jako Doda to chyba jedna z najbardziej znanych osób w polskim show biznesie. Na swoim koncie ma wiele hitów, które cieszą się sporą popularnością na YouTube, mnóstwo sprzedanych płyt, a także sporą ilość zagranych koncertów. Pomimo, iż piosenkarka w show biznesie jest już ponad 20 lat wciąż nie zwalnia tempa, a zainteresowanie ludzi jej osobą rośnie.

ZOBACZ TAKŻE: GORĄCE zdjęcie Moniki Miller! ODSŁONIŁA…

Jak się okazuje nie samą muzyką człowiek żyje. Aktualnie Doda została producentką filmową i już niedługo będzie można zobaczyć jej najnowszy film na podstawie książki „Dziewczyny z Dubaju.”

To jednak nie wszystko. Sama piosenkarka od wielu lat bardzo chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym w mediach społecznościowych w tym najbardziej na Facebooku, czy Instagramie.

Tym razem do relacji na żywo postanowiła dodać pewne dosyć odważne zdjęcie. Zdjęcie, o którym mowa można zobaczyć tutaj:

Co sądzicie na temat tego zdjęcia? Zbyt odważnie?Komentarze