GORĄCE zdjęcie Eweliny Lisowskiej! Tak WYZYWAJĄCO dawno nie było…

O Ewelinie Lisowskiej nie jest teraz zbyt głośno. Jak widać piosenkarka musiała o sobie przypomnieć. W mediach społecznościowych dodała, więc pewne gorące zdjęcie. Zobaczcie koniecznie,  o które chodzi! Tak wyzywająco dawno nie było!

Ewelina Lisowska stała się sławna kilka lat temu dzięki swojemu występowi w programie X-Factor. Później nagrała dwa single, które biły rekordy popularności na YouTube. Później nagrała jeszcze kilka znanych piosenek. Wystąpiła także w reklamie Media Expert. Jej kariera nabrała wtedy tempa. Aktualnie jednak pomimo iż wydała nowy singiel nie jest o niej tak głośno jak kiedyś.

ZOBACZ TAKŻE: GORĄCE zdjęcie Dody! To co pokazała SZOKUJE!

Jak widać gwiazda postanowiła o sobie przypomnieć o sobie. Lisowska jest osobą, która bardzo często dodaje różnego rodzaju zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem na Instagrama wrzuciła pewne zdjęcie, które co niektórzy uznali za wyzywające. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Najczęściej były to komentarze pozytywne, ale zdarzyło się także kilka negatywnych.

Zdjęcie, o którym mowa można zobaczyć tutaj:

Lisowska sensacyjne zdjęcie

Co sądzicie na temat takiego zdjęcia Eweliny Lisowskiej? Myślicie, że przesadziła, czy zdjęcie mieści się w tzw. normie? Co sądzicie na temat Lisowskiej jako piosenkarce? Znacie i lubicie jej piosenki?Komentarze