Grażyna Torbicka pokazała zdjęcie z młodości. Zobacz!

Torbicka to popularna dziennikarka telewizyjna, najbardziej kojarzona z programami dotyczącymi kina takimi jak Kocham Kino czy Grażyna Torbicka zaprasza. Urodziła się 24 maja 1959, więc obecnie ma 61 lat.

Pomimo swojego, już dojrzałego wielu, Grażyna Torbicka nadal zachwyca swoją urodą i figurą. Po dziennikarce nie widać upływu lat.

Wiele osób może się zastanawiać, czy prezenterka korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jednak sekret jej dobrej formy jest zupełnie inny. Grażyna Torbicka zachowuje po prostu zdrowy rozsądek. Swojemu organizmowi daje dawkę ruchu i odpowiednią ilość jedzenia. Jak powiedziała w rozmowie z Plejadą:

 

Nie wyobrażam sobie zimy bez nart. Nie wyobrażam sobie też życia bez długich spacerów.

(…) nie biegam i nie chodzę na siłownię. Wiem, że to jest teraz modne, ale ja nigdy za tym nie przepadałam.

 

A jaką dietę stosuje Torbicka? Prezenterka ma własną, autorską koncepcję odżywiania:

 

Nie wierzę w żadne diety. Mam swoją, która polega na tym, że jem wszystko to, co mi smakuje i na co mam ochotę, tyle że połowę porcji

 

Trzecim sekretem dobrego wyglądu pani Grażyny są z pewnością geny. W końcu jej mama – Krystyna Loska, najbardziej znana spikerka i prezenterka telewizyjna czasów PRL – ma obecnie 83 lata, czego wcale po niej nie widać.

 

Grażyna z mamą – https://www.instagram.com/grazynatorbicka/

 

Teraz Grażyna podzieliła się swoim zdjęciem z młodości, co dało okazję do porównań, czy wiele się zmieniła? Zdaniem fanów dziennikarka wcale się nie starzeje!

 

Dla Pani czas sie zatrzymal…zazdroszcze❤️

 

Naturalnie piękna ❤️❤️❤️

 

Pani jest uosobieniem cudu: niezmiernie piękna.

 

Mają rację?

Grażyna Torbicka na zdjęciu z młodości – https://www.instagram.com/grazynatorbicka/


Komentarze