Groziła, że zrobi coś strasznego! Wybiegła z domu i…

Włos jeży się na głowie! Kobieta groziła, że zrobi sobie coś strasznego. Po tych słowach po prostu wybiegła z domu i słuch po niej zaginął!

Oficer dyżurny brzeskiej Policji dostał informację o zaginięciu 28-letniej kobiety. Ta zapowiedziała, że targnie się na swoje życie, po czym… wybiegła z domu.

O sprawie zostały powiadomione patrole policji, a komendant zdecydował o wszczęciu alarmu, który objął funkcjonariuszy brzeskiej komendy i innych podległych jednostek. W poszukiwaniach kobiety uczestniczyło 40. policjantów i przewodnik z psem.

Fot. Pixabay

Mundurowi przeczesywali teren, w tym okolice Odry oraz torowiska. Sprawdzono również szpitale, dworce oraz przystanki autobusowe. Policjanci zajrzeli też do parków i innych miejsc, w których mogła znajdować się kobieta

Po trzech godzinach poszukiwań dzielnicowy odnalazł zaginioną na jednej z ulic w mieście.

Kobieta cała i zdrowa trafiła pod opiekę najbliższych.

– Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 28-letniej mieszkanki Brzegu. Kobieta groziła, że zrobi sobie krzywdę, po czym wybiegła z domu. W działania zaangażowanych było 40 funkcjonariuszy i przewodnik z psem policyjnym. Już po 3 godzinach kobietę odnalazł dzielnicowy. Cała i zdrowa trafiła pod opiekę najbliższych – czytamy w relacji Policji.

Warto wspomnieć o innej sytuacji. Postanowiła iść do kościoła. Nagle straciła pamięć! Ta sytuacja mogła skończyć się tragicznie! Na szczęście pomoc przyszła na czas.

Zobacz także: Ale biust! Sylwia Madeńska rozgrzała fanów do czerwoności!

Fot. Pixabay

Źródło: PolicjaKomentarze