Groźny WYPADEK Małgorzaty Kożuchowskiej? Są oficjalne informacje nt. stanu aktorki!

Poważny wypadek Małgorzaty Kożuchowskiej w centrum Warszawy. Są najnowsze informacje. Wiadomość przekazał Super Express. Jak się jednak okazało doszło tylko do kolizji.

Znana i ceniona aktorka Małgorzata Kożuchowska , znana zwłaszcza z ról Hanki Mostowiak w „M jak miłość” oraz Natalii Boskiej w serialu „Rodzinka.pl” przeżyła prawdziwy dramat. We wtorek wieczorem jadąc w fatalnych warunkach pogodowych, gwiazda rozbiła swojego luksusowego Jaguara. Auto Kożuchowskiej wpadło na jadącego pasem obok Mercedesa. Mimo silnego stresu, na szczęście aktorce zupełnie nic się nie stało.

 

 

Wypadek miał miejsce w ścisłym centrum Warszawy na ul. Książęcej, o godz. 22.50. Niedaleko od miejsca zdarzenia znajduje się uwielbiany przez gwiazdy plac Trzech Krzyży. To właśnie w tym miejscu jest wiele luksusowych butików oraz  najlepsze restauracje.

 

 

-Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 22:00 w pobliżu Placu Trzech Krzyży, na ulicy Książęcej. Zderzyły się Jaguar (należący do znanej aktorki Małgorzaty K.) i Mercedes. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Uszkodzonych zostało kilka słupków oddzielających chodnik od jezdni. – czytany na Facebooku Wawa Hot News.

 

Była kolizja o 22:50, ale nas nie interesuje kto jechał. Jeden z kierowców został ukarany grzywną w postaci mandatu karnego. Była to kolizja, nic się nikomu nie stało.- powiedział Jarosław Florczak z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Stołecznej Policji.

Takim samochodem podróżowała aktorka. Auto może być warte nawet 456 tys. złotych.Komentarze