Grupa nastolatków nagrywała film na TikToka! Przypadkowo natknęli się na coś przerażającego!

Szokującego odkrycia dokonała grupa nastolatków nagrywających film na popularny serwis TikTok. Młodzi ludzie wybrali się na plażę w Seattle w stanie Waszyngton na zachodzie USA. Wtedy ich uwagę przykuła walizka, która leżała pod pomostem. Postanowili sprawdzić co jest w środku i przeżyli prawdziwy koszmar!

Grupa nastolatków z Seattle w życiu nie spodziewała się, że zwykły dzień ze znajomymi przerodzi się w najbardziej przerażającą sytuację z jaką spotkali się w swoim życiu. Młodzi ludzie postanowili wykorzystać piękną pogodę i odwiedzili plażę w Seattle, aby nakręcić film na TikToka. Ku swojemu zaskoczeniu pod pomostem, na którym stali zauważyli czarną walizkę. Postanowili sprawdzić co jest w środku, ponieważ spodziewali się, że może znajdą w niej pieniądze. Szybko okazało się, że było tam coś zupełnie innego.

 

ZOBACZ:Egzotyczne kleszcze w polskich lasach! Mogą przenosić bardzo groźne choroby!

 

 

Kiedy jedna z dziewcząt podeszła bliżej stwierdziła, że walizka okropnie śmierdzi. Mimo to postanowiła odsunąć rozsunięte wieko patykiem i sprawdzić jej zawartość. Okazało się to ogromnym błędem, ponieważ przykry zapach stał się nie do zniesienia. Młodzi ludzie szybko zorientowali się, że wewnątrz, zapakowane w plastikowy worek mogą znajdować się ludzkie, bądź zwierzęce szczątki, Na miejsce wezwano policję, która zabezpieczyła koszmarne znalezisko. Śledczy potwierdzili, że w walizce rzeczywiście znajdowały się zwłoki człowieka. Ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia badań DNA i ustalenia tożsamości ofiary.

ZOBACZ TAKŻE:Kolejna wizja Jackowskiego! W najbliższą niedzielę wydarzy się COŚ NIEZWYKŁEGO!

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.com

 

 Komentarze