Grypa, zapalenie płuc, przeziębienie, a Ty boisz się tradycyjnych BANIEK? Wiemy, czym możesz je zastąpić!

Bańki – skuteczne i sprawdzone, ale niestety wykorzystywana od wieków metoda leczenia często wzbudza lęk, zwłaszcza w śród dzieci. Sposobem rozwiązania tego problemu jest zestaw baniek bezogniowych, zapewniających nie tylko bezpieczeństwo i komfort, ale przede wszystkich skuteczne działanie lecznicze.

 

Od lat niezawodnym i sprawdzonym sposobem w walce z chorobą są bańki. Wytworzone w ich wnętrzu ciepłe powietrze poprawia prace układu krwionośnego, co z kolei skutkuje pobudzeniem układu immunologicznego. Wytworzone w ten sposób ciała odpornościowe skutecznie zwalczają infekcje.

 

Metoda leczenia często wzbudza lęk, zwłaszcza w śród dzieci. Sposobem rozwiązania tego problemu jest zestaw baniek bezogniowych.

 

Tego typu rozwiązanie możemy zastosować w przypadku walki z zapaleniem oskrzeli, anginą, przeziębieniem, grypą, a nawet zapaleniem płuc. Atutem tego produktu jest przede wszystkim prosty sposób użycia oraz brak skutków ubocznych takich jak podrażnienie ściany żołądka, do którego często dochodzi w przypadku zażywania leków doustnych, zwłaszcza antybiotyków.

 

W skład zestawu wchodzi zazwyczaj około 10 lekarskich baniek bezogniowych, wykonanej z najwyższej jakości szkła oraz specjalna pompka. Użycie baniek jest niezwykle proste i bezpiecznie. Pompkę należy przyłożyć do bańki postawionej na plecach, lekko przycisnąć i wtłoczyć powietrze, tak by bańka na stałe przyssała się do ciała. Dołączona do zestawu instrukcja obsługi w prosty sposób obrazuje ich użycie, dając tym samym gwarancje poprawnego i skutecznego zastosowania produktu.

 

Bańki bezogniowe to nie tylko alternatywa dla tradycyjnej metody, ale także skuteczny zamiennik igieł używanych do przeprowadzania zabiegów chińskiej akupunktury. Produkt ten wykorzystywany jest również w leczeniu reumatyzmu i zapaleniu korzonków nerwowych. Użycie baniek bezogniowych przynosi ulgę w bólach menstruacyjnych. Dzięki regularnej terapii dochodzi do rozładowania napięcia w mięśniach i poprawy krążenia krwi. Wykorzystywane, głównie w medycynie, bańki są doskonałym elementem masażu relaksacyjnego.

 

Praktykowana od lat metoda baniek odsłania obecnie swoją nową, bardziej zaawansowaną i skuteczną formę, gwarantując tym samym pełne bezpieczeństwo i komfort w użyciu.

 

źródło: porady.uzdrawianie.org

fot.: megapedia

KGKomentarze