Grzegorz Krychowiak zarażony koronawirusem. Jak przechodzi chorobę?

Polski piłkarz Grzegorz Krychowiak zachorował na COVID-19. Władzę klubu, w którym gra poinformowały media, że kilku piłkarzy otrzymało pozytywne wyniki testów. Ta sytuacja sprawiła, że Lokomotiw będzie osłabiony przed wtorkowym spotkaniem w lidze mistrzów.

Już we wtorek Grzegorz Krychowiak miał zagrać w lidze mistrzów przeciwko Salzburgowi. Okazuje się jednak, że koronawirus pokrzyżował jego plany. Lokomotiw wciąż ma szansę na awans do fazy grupowej, jednak bez Krychowiaka może być to ciężkie zadanie. Jest on jednym z najważniejszych piłkarzy rosyjskiego klubu.

– Trzech głównych graczy Lokomotiwu zaraziło się koronawirusem w przeddzień meczu z Salzburgiem. To Krychowiak, Mirańczuk i Kulikow. Zakażeni są także lekarze i pracownicy klubu

– napisano w „Sport Inside”. Na razie nie wiadomo, jak czuje się reprezentant Polski.

Oprócz Krychowiaka chorobę przeszli także inni polscy piłkarze. Ostatnio z wirusem zmagali się tacy zawodnicy jak: Bartosz Bereszyński, Piotr Zieliński i Sebastian Szymański.

ZOBACZ TAKŻE: Adam Małysz odpowiada na plotki o swojej córce. Wkrótce w jego życiu nadejdą zmiany!

W grupie Lokomotiwu są także takie zespoły jak Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego, Atletico Madryt i Salzburg, z którym drużyna Krychowiaka zmierzy się we wtorek.

Źródło; radiozet.plKomentarze