Gwałciciel błagał o litość. Współwięźniowie sami postanowili wymierzyć mu sprawiedliwość!

Przerażający los spotkał mężczyznę z Wielkiej Brytanii, który porwał i zgwałcił 16-letnią dziewczynę. Gwałciciel trafił do celi, a jego nowi koledzy dobrze wiedzieli za co był sądzony. Mimo, że błagał ich o litość współwięźniowie sami postanowili wymierzyć mu sprawiedliwość.

21-letni Abdisalam Mohamad został osadzony w wieżieniu HMP Pentonoville na północy Londynu. Młody mężczyzna zgwałcił i porwał 16-letnią dziewczynę w sierpniu 2016 roku, jednak dopiero teraz usłyszał wyrok. Koledzy z celi szybko dowiedzieli się co zrobił 21-latek. Wściekli współwięźniowie sami postanowili wymierzyć mu sprawiedliwość. Mimo, że Mohamad błagał ich o litość inni więźniowie kazali mu zdjąć wszystkie ciuchy, a później dotkliwie go pobili. Mężczyzna płakał, krzyczał i błagał o litość jednak na niewiele się to zdało.

 

 

Więźniowie, którzy wymierzyli karę gwałcicielowi nagrali film, na którym widać jak znęcają się i biją Mohameda. Mężczyzna został rozebrany, a następnie bity kablem od żelazka. Kiedy krzyczał i płakał koledzy z celi włożyli mu głowę do muszli klozetowej by przestał wrzeszczeć. Brutalność nagrania podzieliła internautów. Jedni bronią 21-latka twierdząc, że jest człowiekiem i nie zasłużył na taki los. Drudzy uważają, że kara jaka go spotkała jest adekwatna do tego co zrobił 16-letniej dziewczynie.
źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 

 Komentarze