gwałt kijem od miotły

Gwałcili młodszych kolegów kijem od miotły. Przerażająca „tradycja” w liceum

Często w różnych szkołach grupy rówieśnicze mają swoje, czasem dziwne, rytuały, którym poddają nowo przyjętych uczniów. Jednak ta historia to przykład skrajnego zezwierzęcenia i bestialstwa, które dla co najmniej kilku osób skończyły się niewyobrażalną traumą. Gwoździem programu tej chorej inicjacji był gwałt kijem od miotły.

Policja zatrzymała czterech 15-letnich uczniów Damascus Junior High Shool w stanie Maryland, których oskarżono o gwałt pierwszego stopnia i próbę gwałtu na czterech 14-letnich kolegach. Posłużyli się m.in. kijem od miotły.

 

Do zdarzenia doszło 31 października w szkolnej szatni. Czterej napastnicy zamknęli drzwi i zgasili światło. Ich ofiary jeszcze niczego nie przeczuwały. Następnie gdy młodsi chłopcy błagali by przestali ci śmiali się tylko, że to już element szkolnej „tradycji”.

 

ZOBACZ: Ekrany dotykowe w McDonald’s? Wyniki tych badań sprawią, że już nigdy ich nie dotkniesz!

 

 

Sprawa zbulwersowała opinię publiczną, a władze szkoły sprawdzają, czy podobne wypadki miały miejsce w ubiegłych latach. Sprawa wyszła na jaw gdy jednego z pokrzywdzonych, płaczącego w swoim pokoju odnalazł jego ojciec.

 

Wszyscy czterej gwałciciele wyszli z więzienia za kaucją. Co ciekawe piąty nastolatek jest określany w dokumentach zarówno jako ofiara jak i sprawca gwałtu i także usłyszał zarzuty. Śledczy mają teraz przed sobą trudne zadanie aby wyjaśnić co dokładnie wydarzyło się w szkolnej szatni.

 

wprost.pl/pixabay


Komentarze