GWAŁT w aucie świadczącym usługi w ZNANEJ aplikacji? „Dziewczyny, uważajcie!”

W Poznaniu miała ostatnio miejsce bardzo niebezpieczna sytuacja. „Dziewczyny, uważajcie na siebie” – apelują do mieszkanek tego miasta poznaniacy.

Na terenie Poznania miała niedawno miejsce wstrząsająca sytuacja. Jedna z kobiet korzystających z usług przewozowych znanej aplikacji, doznała napadu o charakterze seksualnym. Sprawę szczegółowo bada policja.

Ze względu na dobro ofiary oraz charakter sprawy, nie będziemy udzielać szczegółowych informacji. Mogę jedynie powiedzieć, że chodzi o podejrzenie popełnienia przestępstwa o charakterze seksualnym – powiedziała Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

Jako pierwszy te szokujące informacje przekazał portal epoznan.pl. Wszystko wskazuje na to, że w aucie doszło do gwałtu, o czym poinformowano w relacji na Instagramie. Policjanci z Poznania potwierdzili, że kilka dni temu rzeczywiście otrzymali takie zgłoszenie.

Dziewczyny, uważajcie na siebie – apelują do mieszkanek tego miasta poznaniacy.

Ponoć taka sytuacja miała miejsce w Poznaniu, czy coś wiadomo więcej? Warto by było przestrzec ludzi przed takimi sytuacjami – napisał czytelnik portalu.

Słyszałem o takich akcjach w Warszawie, a teraz podobno dzieje się to w Poznaniu. Chyba warto to zbadać – dodał inny.

Jak nieoficjalnie dowiedzieli się redaktorzy portalu, do przestępstwa doszło w pojeździe, którym świadczone są usługi UBER.

Źródło: SE.pl

Zdjęcie: PixabayKomentarze