Gwiazda „Gliniarzy” zdradziła ważną wiadomość. Fani na to czekali!

Ewelina Ruckgabrer jest gwiazdą serialu „Gliniarze”. Teraz podzieliła się z fanami ważną wiadomością. Internauci tylko na to czekali.

Udało się nakręcić całą serię serialu „Gliniarze”. To oznacza, że emisja serialu nie jest zagrożona ze względu na epidemię koronawirusa, a widzowie zobaczą wszystkie odcinki.

– No i zakończyliśmy zdjęcia do 9 sezonu „Gliniarzy”! Wreszcie wolne! 😁 Jak Wam się podobają dotychczas wyemitowane odcinki nowego sezonu? Jest jakaś scena lub odcinek, który zapadł Wam najbardziej w pamięć…? – napisała.

Do wpisu Ewelina dołączyła zdjęcie, na którym ma pochyloną głowę i uśmiecha się do swoich fanów. Usta podkreśliła różową szminką. Pozuje na tle ogrodu.

Internauci bardzo ucieszyli się, że udało się nagrać cały sezon. Komplementowali też swoją idolkę.

Super są😂

Pięknie Kochana❤️❤️❤️ Uwielbiam Ciebie jesteś Wielka❤️😍😍🔥🔥😘Ekipa Gliniarzy Najlepsi❤️Pozdrawiam ❤️

Wszystkie odcinki są warte Oscara😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 a Ty Ewelinko cudna

Ach te śliczne oczka słodkie usta cudowna jesteś 😘😍😍❤️❤️💕💕💕🌹

Bardzo mi się podobają wszystkie odcinki ale jeden z takich który zapamiętam do końca jak Kuba dostał nożem no aż mi łzy poleciały na sama myśl o tym 😂😭♥️

Sezon na plus, ciekawa postać Szwarca i Żanety,odcinki cud miód. Odcinek z chlopcem i duet Natalia&Rafalski to ogień 🔥No i oczywiście moja od zawsze i na zawsze najcudowniejsza Kubatalia❤️ (Boże jak ja ich kocham❤️) co prawda książę na białym koniu (czytac Roguz😂❤️) zgubił się troszkę i zboczył z trasy

Fot. Instagram

Przypomnijmy, że Ewelina Ruckgaber swojego chłopaka poznała na… planie serialu, w którym od lat gra główną rolę. Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka od dwóch lat pracują razem na planie „Gliniarzy”. Ewelina w serialu Polsatu gra do początku, czyli od czterech lat. Wciela się w postać policjantki Natalii Nowak. To kluczowa bohaterka „Gliniarzy”. Ewelinie partneruje Piotr Mróz, który wciela się w starszego aspiranta sztabowego Kubę Roguza. Razem tworzą jedną z trzech par warszawskich detektywów Wydziału Kryminalnego. W najnowszym sezonie zostali wcieleni do nowopowstałego Centralnego Biura Policji.

Łukasz Strzałka pojawił się w serialu „Gliniarze” w piątym sezonie. Gra postać policjanta Michała Rafalskiego, który ściśle współpracuje z Natalią i Kubą.

Ewelina i Łukasz szybko polubili się w pracy, a później coś między nimi zaiskrzyło i zostali parą.

Zobacz także: Staruszkowie wyszli z domu. Nagle stało się coś dramatycznego!

Fot. InstagramKomentarze