Gwiazda „M jak miłość” miała OBJAWIENIE! „… widzę JEZUSA, który do nas idzie”

Gwiazda „M jak miłość” opowiedziała wprost o swoich mistycznych doznaniach. Znana aktorka nie miała złudzeń, że właśnie zobaczyła Jezusa Chrystusa.

 

Jak podaje Kościół objawienia Chrystusa to wielki dar od niebios. Nie wszyscy zwykli śmiertelnicy mogą za życia dostąpić łaski oglądania Boga. Ten dar mieli św. Faustyna, św. ojciec Pio, św. Teresa z Avila. No i, okazuje się, że również znana gwiazda „M jak miłość”.

 

Znana polska aktorka wybrała się do Ziemi Świętej, aby podążać szlakiem Jezusa z Nazaretu. Lecz wycieczka do Izraela sprawiła, że doznała cudownego przeżycia. Oto, gdy popatrzyła w niebo odniosła wrażenie, że Chrystus schodzi z nieba. To akurat idealnie wpisuje się w klimat Bożego Narodzenia. Bardzo piękna metafora i asocjacja. Chrystus właśnie jutro zejdzie na ziemię, ale dla tej aktorki już zszedł! Jak przyznaje to było cudowne, nadprzyrodzone zjawisko.

 

Teresa Lipowska, bo o niej mowa, to nestorka rodu Mostowiaków i główna postać serialu „M jak miłość”. To właśnie ona doznała, jak sama wspomina, tego cudownego i niespotykanego przeżycia duchowego. Aktorka tak wspomina spotkanie z Chrystusem:

 

Była piękna pogoda, spojrzałam w niebo, promień słońca utworzył smugę, jakby drogę do naszej łodzi. Przez chwilę miałam wrażenie, że widzę Jezusa, który idzie do nas. (…) To było niezwykłe doznanie. Wszystkie moje święta z rodziną były cudowne, ale te w Ziemi Świętej wyjątkowe, nie zapomnę ich do końca życia.

 

Tego objawienia miało dojść w trakcie podróży przez jezioro Genezaret. Właśnie podczas przeprawy przez to biblijne jezioro polscy pielgrzymi zaintonowali znaną, papieską pieśń oazową „Barkę”. I to podczas wykonywania tego religijnego utworu Lipowska spojrzała w niebo i miało dojść do cudownego zjawiska. A czy Wy wierzycie w takie „prywatne objawienia” czy podchodzicie do nich sceptycznie? Koniecznie podzielcie się waszymi opiniami w komentarzach.

 

PRZECZYTAJ TO: Pamiętacie IVO ze „Zbuntowanego Anioła”? Mamy złą wiadomość…

 

Teresa Lipowska (ur. 1937) zagrała w takich produkcjach jak: „Tato”, „Noce i dnie”, „Matki, żony i kochanki”. Stworzyła wiele ról teatralnych. Lecz sławę przyniosła jej roli Basi Mostowiak.Komentarze