Gwiazda poszła na całość! Barbara Kurdej-Szatan zmieniła kolor włosów!

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła przejść metamorfozę! W swoim wyglądzie postawiła na…

Gwiazda niewątpliwie słynie ze swojej pięknej blond fryzury. Jednak teraz przeszła metamorfozę pod okiem największych ekspertów.

 

Celebrytka w niedawnym czasie wróciła z malowniczych Wysp Kanaryjskich i jak pokazuje nie zwalnia tempa. Z jej udziałem na ekranach kin pojawił się nowy film pt:„Swingersi”. Poza tym Kurdej- Szatan możemy oglądać na deskach krakowskiego teatru, w którym gra główną rolę w musicalu „Chicago”.

Włosy Barbary Kurdej- Szatan to niemal znak rozpoznawczy aktorki, a podpisane kontrakty nie pozwalają jej na zmianę ich koloru. Gwiazda bowiem często reklamuje produkty do włosów i stylizacji.

W ostatnim czasie artystka zaszalała, ponieważ zdecydowała się odświeżyć swój wizerunek oraz zadbać o to by cały czas czuć się pięknie. Na szczęście, blond ma niezliczoną gamę odcieni. Aktorka tym razem postawiła na chłodny odcień blondu. Jej włosy przybrały niezwykle modny, chłodny odcień i pojawiły się delikatne, rozjaśnione pasemka.

„Znów mam piękny zadbany blondzik”– napisała pod zdjęciem przedstawiającym jej metamorfozę.

 

ZOBACZ TEŻ:„To był temat tabu”. O tym nie mówiono, gdy Paweł Królikowski leżał w szpitalu

 

Fani artystki są zachwyceni jej odmienionym wyglądem a gwiazda zbiera dziesiątki komplementów. Nic dziwnego, jej włosy wyglądają zniewalająco. Wygląda na to, że ona również jest zadowolona z uzyskanego efektu. A wam jak podoba się nowy odcień Barbary Kurdej-Szatan?

 

 

Źródło:lelum.pl

Źródło zdjęć:Instagram

Komentarze