Gwiazda RODZINKA.PL przyłapana w INTYMNEJ sytuacji! (FOTO)

Rodzinka.pl to jeden z najpopularniejszych seriali familijnych, jakie możemy oglądać w TVP.

Telenowela Rodzinka.pl jest obecna na antenie już od 2011 roku.

Boskie życie

Serial prezentuje codzienne perypetie rodziny Boskich tj. Natalii i Ludwika (Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak), ich dzieci – Jakuba, Tomasza i Kacpra (Marcin Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski) oraz całej plejady rodziny, znajomych a także dziewczyn i przyjaciółek młodego pokolenia Boskich.

Olga jako Magda

I właśnie rolę dziewczyny (Magdy) a później narzeczonej Tomka (Maciej Musiał) gra Olga Kalicka. W serialu pracuje od samego początku, bo od 2011 roku, więc jest jedną z gwiazd Rodzinka.pl.

Prywatnie Kalicka związana jest z Cezarym Nowakiem – z którym poznała się jeszcze w gimnazjum. Przypadek tej pary pokazuje, że młodzieńcza przyjaźń przerodzić może się w miłość. Bowiem Olga i Cezary stworzyli związek a także rodzinę. Rok temu na świat przyszedł ich synek – Aleksy.

Przyłapana!

Gwiazdy chętnie skrywają swoją prywatność, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Tymczasem Olga Kalicka na instagramie zamieściła zdjęcie, na którym przyłapano ją w bardzo intymnej sytuacji!

Autorem fotografii jest właśnie partner gwiazdy Rodzinka.pl czyli Cezary Nowak. A na zdjęciu uchwycił naprawdę bardzo prywatną sytuację.

W intymnej sytuacji

Więź matki z nowo narodzonym dzieckiem jest wyjątkowa, a chwile karmienia maluszka to intymne sytuacje. I właśnie takie zdjęcie  – aktorki „przyłapanej” w takiej sytuacji – pojawiło się na instagramie Olgi. Okazją do jego publikacji była pierwsza rocznica urodzin Aleksego (14 stycznia 2019). Jak wspomina młoda mama:

14.01.2019 – nigdy nie zapomnę tego dnia. Po 11 godzinach wchodzenia na Mont Everest na świecie pojawił się Aleksy. Jak sobie pomyślę ile razy przez ten rok płakałam i śmiałam się równocześnie z nadmiaru hormonów, szczęścia i obaw „czy jestem wystarczająco dobrą mamą”. 

kalicka
instagram.com/olgakalicka/

Zobacz też: Dawid KWIATKOWSKI i Roksana WĘGIEL. Uwagę zwraca TEN szczegół! (FOTO)

I dalej Olga podsumowuje ten pierwszy rok i daje też rady innym mamom:

„Dziś wzruszam się i wracam myślami do tych pierwszych dni razem nie mogąc wciąż sklecić nic mądrego. Wiem jedno. Jestem szczęśliwa. I choć wielokrotnie miałam zwątpienia, czuję i wiem, że jestem potrzebna temu małemu człowiekowi taka jaka jestem. Nie zawsze idealna. I dziś kiedy Aleksy ma swoje święto ja tez świętuję. I chcę przypomnieć każdej mamie: JESTEŚ WYJĄTKOWA, JESTEŚ WIELKA, każda z nas ma czasem gorsze dni, ale dla naszych Skarbów zawsze będziemy najważniejsze. ♥️ zdjęcie zrobione w pierwszym dniu Aleksia 🥰”

To nietypowe, że osoba publiczna dzieli się taką chwilą z szerokim gronem odbiorców. Jednak trzeba przyznać, że własnie takie zdjęcia chwytają za serce! 🙂

https://www.instagram.com/p/B7URynTpaRz/?igshid=h9h99mcrib0l

 

instagram.com/olgakalicka/

 Komentarze