Gwiazda serialu „Pierwsza miłość” chce już umrzeć? Fani są załamani!

Ta szokująca wiadomość sprawiła, że o gwiazdę zaczęli obawiać się nie tylko najbliżsi, ale przede wszystkim fani! Bohater serialu „Pierwsza miłość” chce już umrzeć?

 

Z tym popularnym serialem zdążyliśmy się już dawno zżyć niemal na dobre i na złe. „Pierwsza miłość” jest już w stałej ramówce telewizji Polsat od 16 lat! Dokładnie 4 listopada 2004 roku poznaliśmy bohaterów i z zapartym tchem śledziliśmy ich losy. W serialu pojawiła się plejada polskich gwiazd. W „Pierwszej miłości” grali m.in.: Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aneta Zając, Michał Koterski, Ewa Gawryluk.

 

Od daty premiery pierwszego odcinka było wiele zmian. Część obsady się zmieniała, na ich miejsce wchodzili inni. Niekiedy i sami aktorzy rezygnowali z produkcji i trzeba było ich zastępować nowymi. Na przykład postać Pawła Krzyżanowskiego. Z czasem do ekipy serialowej wchodziły zupełnie inne osoby. Dzięki temu akcja serialu była bardziej rozbudowana.

 

A dziś jeden z czołowych bohaterów opublikował na swoim profilu w mediach szokujący post. Niektórzy fani zaczęli się obawiać o zdrowie ich ulubieńca. Leszek Stanek, który od prawie dwóch lat wciela się w serialowego Dominika Mareckiego (rehabilitant Pawła) zamieścił w swoich social media ów post!

Oglądajcie filmy i słuchajcie muzy tylko z legalnych źródeł! Nie okradajmy artystów ze Skolimowa (bo tam czuję że niebawem mogę trafić;) Powązki również rozważam bo mam bliżej domu😜. Wybaczcie czarny humor ale cóż nam pozostaje innego jak tylko sobie pożartować?
Buziak codzienny leci do Was😘

 

 

 

ZOBACZ:  Emilia Sanecka błaga o pomoc! Wokalistka przeboju „Mama ostrzegała” zbiera pieniądze na…

 

Fani pisali: ” Lesiu trzymaj się i zdrowiej👍widać ze szpital postawil cię na przyslowiowe nogi ,co widać, „Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia 😁, a także ciągłego uśmiechu na twarzy i samonapełniających się perfum 😂 Pozdrawiam 😉”. „Lesiu z tymi Powązkami to mnie normalnie załamałeś, wiesz!” Mamy nadzieję, że tekst o Powązkach był jedynie „czarnym humorem”.

 

Źródło: Instagram, foto: Facebook/Pierwsza MiłośćKomentarze