Gwiazda TVN musi walczyć o swoje zdrowie i życie! Była o krok od ŚMIERCI!

Barbara Pasek to dziennikarka, która jest doskonale znana widzom programu „Dzień Dobry TVN”. Niestety Pasek musiała pożegnać się na razie z widzami. Jej stan zdrowia nie pozwala na dalszą pracę. Dziennikarka musi walczyć z chorobą.

Zdrowie najważniejsze

Barbara Pasek od kilku lat zajmuje się w popularnym programie śniadaniowym na antenie stacji TVN, informacjami ze świata gwiazd i show biznesu. Jednak młoda dziennikarka zdecydowała się zakończyć swoją karierę w TVN. Pożegnała się z widzami i wybrała walkę o swoje zdrowie i życie. W swoich mediach społecznościowych napisała:

To jest początek mojego nowego etapu życia, a początki zawsze łączą się z jakimś końcem. Dziś jest moje ostatnie wejście w znanej Wam roli(…) Po mocnych oświadczeniach ostatnich miesięcy w życiu prywatnym, o których pisałam Wam na blogu, poczułam, że to czas na życiowe zmiany.

Przerwa w pracy w DDTVN

Jednocześnie Barbara Pasek zapewniła, że nie znika na zawsze z anteny TVN. Później pojawi się w zupełnie nowej roli. Dziennikarka napisała:

Mój głos serca ciągnie mnie do zupełnie nowego etapu. Do opowiadania telewizyjnie nieco innych tematycznie historii, do trybu życia, który będzie bardziej elastyczny, do zapierających dech w piersiach przeżyć w różnych miejscach świata, do wspierania ludzi w drodze po ich marzenia.

Facebook/Barbara Pasek

Wszystko przez koronawirusa

Barbara pasek ujawniła, że przebyła zakażenie koronawirusem. Bardzo źle się czuła po chorobie. Jej stan zdrowia mocno ucierpiał. Zakażenie obudziło w organizmie chorobę, z którą Pasek zmaga się już od wielu lat. Dziennikarka choruje na neuroboreliozę. Dziennikarka napisała:

Kiedy już myślałam, że wyszłam z pierwszego i miałam już zacząć leczenie drugiego, to wszystko zmieszane z trudnymi emocjami, zrobiło we mnie straszną bombę, która w końcu wybuchła. Wychodząc z wanny doznałam bardzo silnego neurologicznego ataku, straciłam przytomność, niczego z tego nie pamiętam.

Barbara pasek tłumaczyła co działo się później. Napisała:

Przyjechała po mnie karetka, trafiłam do szpitala. Na szpitalnej diagnozie widnieje napis” ZAPAŚĆ”. Czy kiedykolwiek spodziewałabym się, że w wieku 32 lat już po raz drugi będę o krok od drugiej strony mostu.

Źródło: Instagram/Barbara Pasek

Zdjęcia: Facebook/Barbara Pasek

Komentarze