Gwiazda TVP miała wypadek! Trafiła do szpitala!

Małgorzata Opczowska uległa wypadkowi. Gwiazda TVP trafiła do szpitala i ma unieruchomioną nogę. Jak doszło do tego wypadku?

Szczęście i chwile grozy

W życiu Małgorzaty Opczowskiej ostatnio bardzo wiele się dzieje. Prezenterka TVP niedawno wyszła za mąż za kolegę po fachu, Jacka Łęskiego. Niestety później doszło do wypadku. Małgorzata Opczowska musi nosić ortezę. Przyczyną wypadku popularnej dziennikarki były wysokie obcasy. Opczowska w swoich mediach społecznościowych ujawniła, że w dniu wypadku założyła szpilki. I od tego wszystko się zaczęło. Teraz prezenterka nosi ortezę. Małgorzata Opczowska napisała w swoich mediach społecznościowych:

Taki oto stylowy bucik mam. Gdyby kózka nie skakała…I spieszę z wyjaśnieniem. Bieganie w szpilkach po ogrodzie, w którym są kamienie, odradzam. Raz źle postawiona noga i chrup w kostce. Będzie dobrze!

Pobyt w szpitalu

Po tym jak Małgorzata Opczowska trafiła do szpitala, okazało się, że ma zerwane więzadło. Jednak już następnego dnia prowadząca „Pytanie Na Śniadanie” poszła do pracy. Nie chciała zawieść widzów. W swoich mediach społecznościowych żartowała nawet ze swojego stanu. Napisała:

Koledzy śmieją się, że wyglądam jak z Gwiezdnych Wojen, albo taki częściowy RoboCop, ale ważne , że umysł sprawny.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności.

Facebook/Małgorzata Opczowska

Źródło: Instagram/Małgorzata Opczowska

Zdjęcia: Facebook/Małgorzata OpczowskaKomentarze