Gwiazda TVP pochwaliła się pośladkami. Kosztowały ją kilka tysięcy złotych!

Anna Kaczmarczyk to aktorka znana przede wszystkim z seriali Telewizji Polskiej.

Kaczmarczyk mogliśmy oglądać w „M jak Miłość, ” Na Dobre i na złe” i „Za marzenia”. Aktorka wzięła także udział w programie Dance Dance Dance. W tym show odniosła spory sukces, bo z Mateuszem Łapką zajęli II miejsce.

 

Ania Kaczmarczyk – https://www.instagram.com/anna_karczmarczyk/

 

Teraz aktorka przebywa na wakacjach. Pojechała na grecką wyspę Santorini, gdzie relaksuje się na plaży. Jedno ze zdjęć, jakie zamieściła Kaczmarczyk jest zrobione od tyłu tak, że widać zgrabną pupę Anny. Fani podeszli do tego zdjęcia żartobliwie:

 

Dziękuję że pokazałaś mi swoją pupę zawsze marzyłem żeby ją zobaczyć.

 

Pupa jak u prawdziwej Instagramerki. Od dzisiaj jest Pani prawdziwą Instagramerką a zarazem ewentualnie inteligentną aktorką Pani Aniu.

 

I pewnie mało kto, by się zastanawiał nad tym, czy pośladki są „zrobione”, gdyby nie post jednego z instytutów urody. Na profilu Skin Concept pojawiło się to samo zdjęcie z opisem:

 

Dzień dobry ! Komu jest tak gorąco jak naszej @anna_karczmarczyk 🔥

Anna oddała w nasze ręce swoje uda i pośladki ! Sadzać po zdjęciu przesłanym z pozdrowieniami śmiem twierdzić, że jest zadowolona !
Aneczko pięknych wakacji kochana❤️
Komu takie pośladki się marzą ? Komu? 😍😍

 

Ania w Santorini – https://www.instagram.com/anna_karczmarczyk/

 

Tym samym salon urody zdradził, że figura Anny Kaczmarczyk to nie tylko zasługa genów, treningu czy diety, ale też profesjonalnych zabiegów. A do tanich one nie należą. Za serię zabiegów na pośladki trzeba zapłacić 3000 zł., za uda 3200 zł.

Jak widać, w naszych czasach „pomaganie” urodzie trochę kosztuje.

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła bawi się z dziećmi. Przypadkiem pokazała za dużo! (FOTO)

 

https://www.instagram.com/p/CDtIYJQJdqY/?utm_source=ig_embedKomentarze