Gwiazda? Wiemy JAK Viki GABOR jest traktowana w SZKOLE!

Gwiazda? Wiemy JAK Viki GABOR jest traktowana w SZKOLE!

Życie Viki zmieniło się z dnia na dzień.

Wygrywając Eurowizję Junior Viki jednego dnia zyskała miano gwiazdy. Co prawda już wcześniej jej życie różniło się od typowego dla nastolatki w jej wieku. Gabor bowiem brała udział w programie The Voice of Poland, gdzie znalazła się w finale. Ma też za sobą trasę koncertową w Wielkiej Brytanii. Tam występowała jako support zespołu Bars and Melody. Tego typu projekty z pewnością wymagały wielu przygotowań, pracy nad piosenkami i oczywiście czasu.

Jak to wszystko wpłynęło na naukę 12-letniej Wiktorii? Sama Viki w rozmowie z serwisem Pudelek mówi że:

„Nadal mam ze sobą książki i pilnuję edukacji, bo ona jest dla mnie najważniejsza. Ale mam też bardzo fajna szkołę, która mi we wszystkim pomaga. Przyjaciół, którzy mi wysyłają na bieżąco wszystkie rzeczy. Jestem na bieżąco, nie tracę niczego teraz.”

 

Na pytanie, czy zdecyduje się na nauczanie indywidualne młoda gwiazda odpowiada:

Bardzo bym chciała chodzić do szkoły, bo kocham tą szkołę. Jest naprawdę taka super, że chyba nie dam rady być na tych zajęciach indywidualnych i nie widywać się z przyjaciółmi z koleżankami.”

 

Dalej Viki mówi, że zobaczy, czy nie będzie zmuszona do przejścia na indywidualne nauczanie. Chociaż wolałaby uczyć się z innymi w klasie. A rozmowę kończy dość zaskakującym jak na nastolatkę stwierdzeniem:

„Bardzo kocham swoją szkołę.”

 

Wygląda więc na to, że Wiktoria Gabor w swojej szkole traktowana jest zupełnie normalnie. Choć z wielką dozą sympatii i życzliwości. To zapewne dobrze rokuje na przyszłość młodej wokalistki, bo wciąż będzie pozostawała w gronie rówieśników. Będzie też miała zwyczajne, szkolne obowiązki i zadania.

Zobacz też: To ONA wygrała The Voice of Poland! KIM JEST Alicja SZEMPLIŃSKA?!

 

 

 

fot. instagram.com/vikigaborofficial/Komentarze