Gwiazdor „Ranczo” w szpitalu! Lekarze nocą podjęli PRZYKRĄ decyzję!

Są najnowsze informacje ws. gwiazdora „Ranczo”. Lekarze nocą zdecydowali. „Ogromne wyrazy współczucia” – piszą fani.

Wiadomości na temat pobytu w szpitalu Pawła Królikowskiego od kilku dni regularnie pojawiają się w mediach. Od tego momentu fani z wielką troską śledzą sytuację swojego ulubieńca z „Ranczo”. Niestety do tej pory pojawiały się raczej lakoniczne informacje. Wsieci24 dotarło do najnowszych doniesień ze szpitala. Jak donosi źródło – lekarze podjęli bardzo przykrą decyzję.

Wiadomości na temat stanu zdrowia Pawła Królikowskiego były do tej pory ostrożnie dawkowane. Fani gwiazdora nie mogli dowiedzieć się zbyt wiele. Do wiadomości publicznej dotarło tylko to, że aktor znajdował się na oddziale neurochirurgii. Jak donoszą źródła nocą lekarze musieli podjąć trudną decyzję. Ostatecznie zdecydowano się niestety na…

…pozostawienie aktora w szpitalu. Wobec tego święta Paweł Królikowski niestety spędzi w szpitalnym łóżku. Na szczęście aktora codziennie odwiedza jego żona. Niestety nie wiadomo jak długo znany z „Ranczo” „Kusy” będzie przebywał w szpitalu.

Na szczęście Paweł nawet w szpitalu będzie z najbliższymi. Poza codziennymi wizytami żony Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej pojawią się także inni członkowie rodziny. Jednak święta bez najbliższego przy świątecznym stole, to zawsze przykra sprawa.

Ponadto aktora wspierają setki tysięcy fanów w mediach społecznościowych. Wszyscy życzą szybkiego powrotu do zdrowia.

 

 

 Komentarze